Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az új stílus mostanában?

Mi ez az új stílus mostanában?

Figyelt kérdés
Fiatal lányok 15-17év körüliek feltűrik a farmert szinte térdig, felveszik hozzá a fehér cipőt, a lényeg pedig hogy mindezt rikító, mintás hosszúszárú zoknival? :'D
2019. jan. 15. 17:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
En vagyok az 5-os es en is a fovarosban elek :DDD
2019. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6*os bocsi:)
2019. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

9-es

Ez a minimum.

Ugyanis pont ez a divatmajom társaság az, amelyik lenézi a többieket, aki nem olyat hord, mint ők és ennek hangot is ad, akár ki is közösít másokat. Úgyhogy én nem sajnálom őket, amikor visszanyal a fagyi és ők kapják az ütéseket. Azt már nem is említem, hogy objektíven sem nekik van igazuk többnyire az eszetlen öltözködésükkel.

2019. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
De attól még neked sincs igazad. Ha neked az az ideális, hogy lesüjjetsz azoknak a szintjére, akiket ostobának tartasz, akkor gratulálok, folytasd csak.
2019. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
*lesüjjedsz
2019. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Most olyanokkal vitatkozzak, akik még magyarul sem tudnak ? Még másodszorra sem ?
2019. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyébként régen (70-80-90es nemtudom pontosan mikor) volt ez divat, hogy kilátszódott a zokni a feltűrt nadrágból, csak nem voltak ilyen mintásak. Manapság minden retro dolog visszajön a divatba és tényleg pár éve már visszajött. Én viszont egy eldugott városkában élek, nem pedig a fővárosban és az iskolámban is rengetegen járnak így, nekem is van pár mintás zoknim (bár én szoknyával veszem fel vagy rövid nadrággal).

Ja és külföldön az is nagy divat most, hogy magassarkú szandállal veszik fel őket, ami véleményem szerint szintén jól néz ki, de mindenkinek más az ízlése.

2019. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#16, még mindig jobb hibásan írni, mint egy hozzád hasonló élet nélküli szerencsétlennek lenni, aki csak mások dolgaival képes foglalkozni. :D jjjjnjlyylylyjjj
2019. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18-as

Te foglalkozol másokkal (pl velem) én meg a hülye öltözködési szokásokkal.

2019. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ohhh ez még még tűrhető divat, na de ami még divat az melegítő gatya, lehetőleg adidasos legyen, és az bele legyen tűrve a zokniba.

[link]


Ez simán feltűnési dolog, illetve ezzel próbálják jobb hangsúlyozni a cipőt, az elmúlt pár évben óriási "sprotcipő" forradalom volt, rengeteg limitált szériás borzasztó drága cipőket hotaki ki és az összes fiatal ráharapott a csalira, üzletek előtt várnak akár 1-2 napot is hogy megszerezzenek egy egy párt, ezért lett ez a boka villantás feltűrt nadrág divat, minden hangsúlyt a cipőre fektetve.

2019. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!