Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem muszáj punknak beöltöznöm,...

Nem muszáj punknak beöltöznöm, hogy punk legyek?

Figyelt kérdés
Elég egy normális ruha is? Vagy "kötelező" kinézni kivülről,hogy lássák az vagyok? Mert szerintem a punk egy életérzés,és nem divat.
2019. jan. 18. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen a punk egy életérzés + egy szubkultúra aminek megvan a sajátos divatja.

Persze valhatod magadat normál göncökbe is punknak de nem tudom, hogy minek akarod magadat bekategorizálni. Szerintem nem lényeges a a skatulya. Fura is lenne egy kicsit, hogy nagy punknak vallod magadat aztán ki sem nézik belölled az egészet mert tök átlagosan nézel ki. (Mondjuk ez csak az én véleményem)


Miért nem elég az ha te önmagad vagy? Egy olyan ember aki szereti a punk zenét meg mindent ami ezzel jár kivéve az öltözködést.

2019. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent akkor számodra a punk lét?
2019. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most neked miért fontos, hogy punknak gondolnak vagy sem?
2019. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most mi döntsük el? Öltözz úgy ahogy szeretnél, ha akarsz hordj punkos cuccokat, ha nem akarsz akkor meg ne :D nem olyan bonyolult ez hidd el :)
2019. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mitől érzed magad punknak?
2019. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Punk = azt csinálok amit akarok


A többit döntsd el magadtól. :D

2019. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet csak simán szeretni a Punk zenét? Én punk rockot hallgatok x éve de meg nem mondanád rólam... egyedül a bőrdzsekim olyan motoros fazonú mint a punkoké de az sem azért mert nekik olyan van hanem mert a többi bőrdzseki bénán néz ki.. ezen kívül piercingem meg fültágítóim vannak (jó nagyok) de ez sem a punk miatt. Szóval nem kell itt jelmez bálosat játszani! Amúgy ott van pl a Ramones vagy a magyar prosectura nekik sincs tarajuk se piercingjeik se kockás gatyájuk.
2019. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!