Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen mennyaszonyi ruhában...

Milyen mennyaszonyi ruhában látjátok magatokat az oltár előtt?

Figyelt kérdés

Csupán kíváncsi vagyok, nekem is nem sokára esküvőm lesz és foglalkoztat a téma. Szerintetek mi a különbség egy szűk fazonú ruhát, illetve egy hercegnős ruhát viselő mennyaszony között? Személyiségbeli különbségek lennének vagy inkább alkat függő?


Nyugodtan linkeljetek képet az álom ruháról és indokoljátok meg miért pont az :)



2019. jan. 18. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Valami hasonló lesz az álomruhám, még nincs meg a tökéletes. Inkább A-vonal lenne az ideális, talán másabb felsőrésszel.


Személyiségfüggő inkább, minden típusból lehet minden alkatra valót találni (más vállmegoldás, más dekoltázs, fodrok és bővülés jellege). Én pl sosem vennék fel egy sellő fazonú ruhát, egyszerűen nem tudnám magam elképzelni benne. Meg egy rövidebb ruhában sem például, pedig abból lenne olyan, ami jól áll.

2019. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csoda szép ruha! :) Mikor lesz a nagy nap?
2019. jan. 18. 10:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem rövid ruhám volt, mivel családi körben, polgári szertartásra nem szerettem volna hosszút.

Viszont ha máshogy alakul a dolog (pl mégiscsak lett volna templomi) egészbiztos ilyesmit választok:

[link]

Nem tetszenek az abroncsos ruhák, elveszek bennük.


Végül ehhez hasonló (színben, hosszban és fazonban) ruhám lett:

[link]

2019. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban bevett hagyomány,hogy minden lánynak 2 menyasszonyi ruhája van.Így biztos vagyok benne,hogy a szertartásokra lesz egy hercegnős abroncsos ruhám,ami valószínű csipkés lesz,talán az áll a legközelebb hozzám.Illetve lesz egy abroncs nélküli letisztult ruhám is,amit általában a családban a lányok a fotózás napjára varratnak,így Én is ott fogom majd viselni.A menyecskeruhám pedig biztos valami vagány piros csipkés tüll ruha lesz.
2019. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Még arrébb van az esküvő, de túl habosat semmiképpen mert az én alakomhoz nem illenek az ilyen romantikus ruhák, meg hozzám se (világos bőröm van, sötét szemem, sötét hajam, széles vállam, inkább egy vagány-nőies stílust képviselek).

Egyszer egy C2C oldalon láttam egy gyönyörű ruhát, amit betettem a kedvenceim közé:

[link]

Itt olyan volt a ruha, hogy cserélni lehetett a szoknyát. Olyat se szeretnék, ami pánt nélküli. Sajnos a ruhák 95%-a egyáltalán nem tetszene magamon.

Az esküvő hangulatához, a helyhez is választanám a ruha stílusát.

Mivel anyajegyes nagyon a hátam, így olyat se szeretnék, ami kivágott hátú.


Most keresgéltem sokat, ez tetszett még:

[link]

de lehet az a karjára nem kellene, csak szép az anyag.

2019. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik, de nem mostanában megyek férjhez, nincs kihez xd

[link]

2019. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van az oltáron tükör ?
2019. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tervezek ferjhez menni, de ha esetleg, akkor csakis fekete. Lehetne mondjuk lakk es valami attetszo anyag kombinacioja.
2019. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még sokáig nem fogok férjhez menni (még csak 20 vagyok), de én a nagymamám esküvői ruháját szeretném majd felújíttatni :) Ez egy nagyon szép csipke ruha, háromnegyedes ujjal :) a hátát nyitottra szeretném majd, és az aljáról leszedetem a fodros rátétet. Deréktól bővül, de nem abroncsos.
2019. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó én is 20 vagyok :)
2019. jan. 20. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!