Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ruhavásárlás is tekinthető...

A ruhavásárlás is tekinthető hobbinak?

Figyelt kérdés

Egyes lányok (ismerek ilyet) konkrétan hatalmas ruhatárat tartanak fenn, 300 felső, 70 farmer, 40 kabát, 120 pár cipő, 200 nyáriruha...

Állítólag ez egy hobbi, hogy keresik és megvásároljak a nekik tetsző darabokat, jó érzés, hogy van, és hogy megtehetik.


Tekinthető a ruhavásárlás egyfajta hobbinak?


És nem körülményes ekkora mennyiséget tárolni?


2019. jan. 18. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

ez nem hobbi mar, sokkal inkabb fuggoseg! letezo dolog a vasarlas mania, altalaban alacsony onertekelessel vagy valaminek a kompenzalasavaval osszefuggesbe hozhato


persze ha van egy halom penze valakinek es meg sem kottyan neki, akkor nem feltetlen all ez a hatterben

2019. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
28%

Szerintem igen.

Nekem mondhatni sok ruhám van. De sok lány vagy úgy, hogy hiába van tele a szekrénye 200 ruhával, reggel még sincs semmi amit felvehetne XD na igen, ezzel így vagyok én is.

Szerintem mindegy kinek mennyi ruhája van.

2019. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem hobbi, hanem függőség. Ostobasággal fűszerezve.
2019. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Ez inkább megfelelési kényszer lehet, amiből függőség is kialakulhat. Hobbiként csak annyira értelmezhető, mint a rendszeres alkoholfogyasztás.


Egyébként igazolt tény, hogy a "nem tudom mit vegyek fel" problémáját a sok ruha nem csökkenti, hanem növeli, mert nem fogsz tudni választani közülük.

2019. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem meg 200 fám van, és ha fél hektárral nagyobb kertem lenne, 400 is lenne...


Hát akinek van szekrénysora meg fizetése, hadd gyűjtsön...

2019. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem neveznem hobbinak.
2019. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
36%
Mi a francért kell lepontozni a másikat? -.-
2019. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, annyira szórakozás, mint kimenni iszogatni. Ha valaki mindennap iszik és nagyon sokat, az nem hobbi - hasonlóan a ruhavásárlás sem.

És biztos körülményes. Biztos van sok, amit egyszer se vett fel. Minek akkor?!

2019. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!