Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket választanád? 3 db...

Melyiket választanád? 3 db H&M (esetleg C&A, New Yorker) farmernadrág vagy 1 db Tommy H. farmernadrág? (árban kb. ugyanannyi)

Figyelt kérdés
Alapvetően férfi szemmel teszem fel ezt a kérdést, de nők is válaszolhatnak, 3 db ,,átlagos'' márka, vagy 1 db a ,,jobb'' márkából?

2019. jan. 20. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok mit kezdeni ezzel a kérdéssel, mert nálam úgy 99%-ban a konkrét ruhadarab kinézete nyom a latba, nem a márkanév, sem a pénzügyi ügyeskedés. Hiába a menő márka, meg hiába az ügyesen megspórolt pénz, ha egy fél centit nem úgy van a szabása, színe és ezer más tényező, akkor úgyse leszek hajlandó felvenni. Olyan meg gyakorlatban nem létezik, hogy mind a 4 db általad kilistázott nadrág pont ugyanannyira legyen számomra passzoló és tetszetős. Azt fogom választani, amelyikben a számomra legbejövősebb darab van, ha ez az 1 márkás, akkor azt, ha a 3 közül valamelyik, akkor azokat. A ruha tartóssága az előnyös dolog, de önmagában nem sokat ér, ha nem jön be igazán, úgyis a szekrény alján kötne ki.
2019. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


Nem ,,közvetlenül'' a kérdésre válaszoltál, de közvetetten átjött a tartalom. Kicsit rövidebben: neked teljesen mindegy, hogy Tommy H. vagy H&M a márka.


Az nem derült ki, talán, hogy kizáró ok-e az, hogy ilyen drága a Tommy H. a többihez képest.

2019. jan. 20. 13:29
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem jobban megéri a 3 átlagos farmernadrág, mint az 1 márkásabb.

Am ha az utcán mész, kit fog érdekelni h márkás-e a farmerod? Legalábbis én nem nagyon szoktam ezt nézni... :)

2019. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Inkább 3 átlagos nadrág, nem kimondottan érdekel a márka amíg tartós a ruhadarab. H&M-ben nem vettem még farmert, de a C&A jó minőségű, sokáig hordhatóak. Inkabb legyen kicsit nagyobb választékom öltözködésnél átlag márkákból mintsem pár nagynevű ruhán legyen.
2019. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Sok dologtól függ.

Számomra inkább 3 olcsóbb, már csak elvből is.

Viszont ha már 3-4 farmered van, és csak megtetszett egy ötödik az említett márkától, akkor azt, hiszen 3 darabnál többre nemigen van szükség (megint magamból indultam ki).

Ha viszont perpillanat egy sincs, vagy épp csak egy van, akkor jobb választás a három olcsóbb.

2019. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megvagyok elégedve a H&M és C&A minőséggel farmerok tekintetében, tehát én biztos ezeket választanám. 3 nadrág több mint 1, sokkal jobban lehet kombinálni illetve vehetsz 3 különböző stílusút is.
2019. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Úgy látszik népszerűtlen a véleményem, de inkább egy Tommy H. farmer vagy valami egyéb jobb márka.

Sokszor döntök úgy, mikor olcsó és tetsző ruhát látok, hogy hmm erre nincs annyira szükségem (párszor persze felvenném), inkább azt a pár ezer forintot beleteszem egy olyan ruhadarabba, ami nagyon tetszik, és szükségem is van rá.


Persze utána olvasnék, hogy valóban az jó farmer-e, mire számíthatok, megéri-e a plusz pénzt, de ha igen, akkor azt választanám.

Nő vagyok, de férfiaknak is ezt a választást javasolnám.

2019. jan. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ, mentek a hasznosak!


#3 igen, valóban nehéz felismerni egy márkás farmert, egy közepes márkához képest, főleg ősszel, télen, amikor kabát/pulóver is eltakarja a márkajelzést. nyáron meg felesleges hosszú farmer, bár első sorban magamnak szeretném, nem mutogatni :)


4: ment a hasznos neked is, bár ha jobban belegondolok 2016-ban volt 2 C&A-s farmerom egyik 3 hónap alatt, másik 7 hónap alatt tönkrement. 1-nél szövethiba miatt nyúlás, másodiknál teljes elszakadás az öv rész alatt. Viszont 2018-ban vettem 4 db C&A-s farmert, ebből 1 teljesen tökéletes (sötét farmer), slim fit, a másik 2 közel tökéletes, a 4. pedig túl világos, minden meglátszik rajta. De viszont könnyű és kényelmes. Szóval elképzelhető, hogy javítottak a minőségen!


#6 igen ez is fontos


#7 a te válaszod miatt érzem azt, hogy ideje lesz márkásabb farmert vennem, főleg mivel már van pár, illetve soha nem volt se Tommy H.-s sem Levi's. stb, (a van graaf márkcsoportból) szinte semmi, pedig ideje lenne kipróbálni ..legalább



egyébként senki ne értse félre, nem vagyok farmerfüggő, vagy márkaőrült, csak szeretem alaposan átgondolni miért veszem meg amit megveszek, egyfajta ,,térkép'', hogy mit is akarok, természetesen párhuzamba állítva azzal, hogy mire is van szükségem, vagy mi az ami megérheti annak ellenére, hogy drága, az olcsó farmer legalább annyira elgondolkodtat, hiszen luxus lenne 5ezer forintot is kidobni egy farmerre ami csak 1 hónapig jó.

2019. jan. 21. 02:19
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


Én rászántam féláron egy Levisre és jól áll, de kicsit kinyúlt, és másik három ismerősöm is ezt mondta, a bátyámon kiszakadt ugyan úgy a 25 ezres Levis. Olvastam, hogy már máshol gyártják mint régen, és nem olyan jó. A Mustang farmerekre írják, hogy nagyon jók, outletben ki lehet fogni nem olyan drágán, ha az örökkévalóságnak szeretné valaki - én azóta beérem egy olcsóbbal inkább.


Az anyagösszetételét is érdemes megnézni.


Különben sokan mondják, hogy nem számít a márka, én ha sok ruha között nézelődök egyből ha nyúlok valami felé, valami iszonyú árcímke lesz rajta, szerintem nagyon is látszik, hogy mi az ami szép anyagú, szép kidolgozású. Nem kell, hogy virítson a márkajel, egy farmeren látszik, hogy van tartása, hogy jó anyag, és nem utolsó sorban, jó lesz viselni.

+ tipp: farmerből mindig kicsit kisebbet vegyél, mint amúgy, mert a jó minőségű farmer enged még, nyúlni fog

2019. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Hilfigert venném, révén hogy nem szeretem se a H&M-et se a C&A-at, és akkor az utobbit már nem is említem.
2019. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!