Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szabású ingek valók...

Milyen szabású ingek valók ilyen testalkat ra?

Figyelt kérdés
Rendszeresen edzek így nagy a mell/hát izmom. Szinte minden ing vagy mellben feszül, vagy ha egyel nagyobbat veszek akkor hasban rohadt bő. Sima slim fit ingek is ilyenek. Honnan és milyen ilyet lenne érdemes vennem ami rám való?

2019. jan. 21. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Át kell szabatni, karcsúsítani egy nagyobb méretet, vagy eleve méretre csináltatni.
2019. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Osztom az első álláspontját, nem kell félni a szabóktól. Kevesen vannak, akiknek a sorozatgyártott ruhák pont a mérete.
2019. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az se 10ft nyilván 😁
2019. jan. 21. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 2-3 ezer forintból megoldják.


Én a decemberben varrattam mandzsettát a tavaszi kabátomra, 1900 forintot fizettem érte, plusz én adtam az anyagot. Ha egy nagyobb méretű ingből vetetsz be, ott az anyagköltség is kiesik.


Persze az ár nyilván esetről esetre változik.

2019. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ohh hát az semmiség ilyen 20-21 000ft körüli egyedileg készített ingeket néztem. Olyan 10 000ft ig még lenyelem. Egyébként amit próbálgattam az az olymp level 5 body fit ami bejött, az egészen karcsú deréknál de mell tájékon is jó.
2019. jan. 21. 23:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban találtam 2000ft ért simán derékra igazítják hát az semmiség így, és tökéletesen fog illeni rám.
2019. febr. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!