Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen az a...

Szerintetek milyen az a testalkat, amin már felejtős a bikini?

Figyelt kérdés
Volt itt nemrég egy kérdés, képekkel, ahol egy nem kövér, de nagyobb hasú lány kérdezte, hogy vehet-még fel bikinit. A válaszolók jó nagy része rendesen lefújjogta, hogy felejtse el. Nekem ez előtt eszembe se jutott, hogy nem bikiniben, hanem egyberészes fürdőruhában menjek strandra, de most kicsit elgondolkodtam. Tényleg gáz bikiniben menni annak, aki nem kifejezetten bikini alkat? 168 cm és 59 kg vékony, ruhában vékonynak tűnök, és sokszor mondják is, hogy milyen vékony vagyok, az összkép tényleg jó. Viszont a hasam, fenekem nagy, csípőm széles, kicsit hájpárnás. Mindehhez pedig sajnos nincs mellem. Szerintetek nekem is felejtős a bikini? Tudom képpel könnyebb lenne megmondani, de azt nem szeretnék feltölteni.
2017. júl. 23. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Te körül szoktál nézni, milyen emberek járnak strandra? Meg úgy egyébként milyenek az átlag emberek? Akkor ennyi erővel bárkinek bármi testi hibája van, nyáron is járjon hosszúnadrágban meg hosszúujjúban. Akik itt névtelenül ítélkeznek, nyilván mind 10/10-es testű testépítők és fitneszmodellek... Fogadd el magad, mindig lesznek nálad csúnyábbak és szebbek is. Ha pedig zavar, fogyj le. Ne azért, mert mások azt írták egy másik lány képere, hogy kövér, hanem a magad kedvéért. Bár szerintem teljeden ideális a súlyod. Nekem striás a combom és ronda a bőröm (érzékeny, száraz, szeplős, anyajegyes), ezek ellen tenni se tudok semmit. Ettől még nem fogom elásni magam.
2017. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
59 kilóval nyugodtan vehetsz fel bikinit. Nem vagy homokóra alkat, oké, de kizárt hogy kövér lennél. És hát a kövérek is hordanak bikinit, sőt az öreg nénikék is.
2017. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a mostani trendek nagyon kedveznek a molettebb csajoknak is,és sok olyan fazon jött újra divatba,ami optikailag vékonyít.Gondolj bele,hogy most tombol a plus size kampány,azaz hogy nem nádszál vékony modelleket mutatnak hanem egészen husis csajokat.Szerintem magas derekú fürdőruha az tud vékonyítani és lehet előnyös.Meg bizonyos színekkel meg mintákkal is lehet játszani.

pl.:

[link]


[link]


[link]


[link]



De amúgy egyberészes fürdőruhákból is sokkal jobbak vannak mint pár éve.


[link]


[link]


Ha nagyon gátlásos vagy szerintem hordj olyat ami miniruhának néz ki.

pl.: [link]

2017. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy a bikini egy testalkaton sem felejtős, mert annak a "ruhadarabnak" funkciója van (úszás és/vagy barnulás). Aki emiatt fujjog, az remélem, amiatt is fujjog, hogy a 200 kilós pasas miért nincs hosszúujjú zárt nyakú úszódresszben és miért nem boxer van rajta fecske helyett.


Sztem ha téged nem frusztrál az, hogy pár barom esetleg fujjog rád, mert ilyen mindenhol akad (aki elvárja, hogy csak a neki tetsző testalkaton legyen bikini), akkor maradjon a bikini. Ha igen, akkor meg azért az egyberészes fürdőruháig is van pár opció, pl. a trikini vagy a tankini.

2017. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha ragaszkodsz a bikinihez, de a tested annyira nem szeretnéd mutogatni, akkor válasz magas derekú alsót.
2017. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A számok alapján szerintem nem vagy kövér.
2017. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!