Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek Dr. Martens...

Szerintetek Dr. Martens bakanccsal nem fognak rasszistának nézni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de hallottam hogy skinheadrk hordták őket, és én elég messze vagyok ettől... Plusz rocker sem vagyok, csak tetszik.. :D (egyszerű 8 lyukű fekete bakancs) Ja és fiatal lány vagyok

2019. jan. 23. 10:56
 1/10 A kérdező kommentje:
skinhead-ek*
2019. jan. 23. 10:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A primitívek mindenbe beleköthetnek nem kell ahhoz bakancs.

Szóval vedd meg nyugodtan. Ne ezen izelj ki mit fog gondolni.

2019. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

A Steel az igazi,én is olyat hordok rockerként. A Dr. Martens az tipikus pozőr márka olyanoknak mint te. (Akiknek csak maga a stílus tetszik,amit képvisel arról fogalmuk sincs)

Szóval nem kell aggódnod.

Öcsémnek még a neonkék tornacipőjébe is belekötöttek a rendőrök mert kék fűző volt benne gyárilag.


Btw. imádom a bakancsos csajokat :D

2019. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most olvastam hogy nem mindegyik acélbetétes Martensek közül. Megrendeltem már ugye egy 1460 feketét, akkor az acélos vagy "sima"? Az oldalon nem írtak erről a termékleírásba. Egyébként köszi a válaszokat. :)
2019. jan. 23. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Egyáltalán nem jutna ilyen eszembe, csak hogy vagány, meg jó minőségű.
2019. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem acélbetkós amit rendeltél.


Szerintem nem fog vele senki sem foglalkozni, feltéve ha nem raksz bele fehér fűzőt..

Amúgy meg régen punkoktól kezdve a rockereken át egészen a gothokig egy csomó szubkultúra tagja hordta ezeket a bakancsokat. Nem csak a Skinheadek.



Az egyik pózerezős válaszolónak pedig csak gratulálni tudok. Komolyan szerinted egy cipőtöl lesz pózer valaki? Vagy egyáltalán létezik olyan hogy pózer bakancs? Gondolkodj már egy kicsit légyszi...


A Steelt meg hagyjuk is. Szerintem ormótlan (csak úgy megjegyzem nekem is van Steelem de nincs jó tapasztalatom vele) és a leggagyibb, legkönnyebben beszerezhető acélbetkós bakancsok egyike. Kb rocker metalhead punk stb...szubkultúrákon belül rohadtúl tömegcipő ez is.

Akkor már inkább a Martenst hordjon az ember, az legalább nem töri véresre a lábát és nem hullik le róla kb 1 év alatt.

De ha tényleg jó cipőt akar az ember magának akkor inkább Shellyst választ vagy New Rockot (nekem is van New rockom na az legalább nem tömeg cipő, már ha számít ez egyáltalán valamit). Esetleg a Red Rooster meg az Undercover is jó acélbetkós bakancs.

Úgyhogy légyszi ne kezdj el egyből fikázni bárkit is egy cipő miatt.

2019. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Steel speciel full gagyi, nemcsak kinézetre, de még inkább minőségre. A töredékét sem éri meg annak az árnak, amiért mostanság vesztegetik.

Ha acélbetétes, akkor Shellys, sajnos azt egyre kevésbé kapni itthon.


Kérdező! A Martens nem csak bakancsokat gyárt, de mindenféle cipőt, nőit, férfit, nem mellesleg gyógycipőket, nem véletlenül van kiemelve már a márkanévben is a titulus. :)

Senki nem fog gondolni rólad semmi rosszat, ha ilyen bakancsot viselsz, az maximum annyit árul el rólad, hogy szereted a jó minőséget, és nem sajnálsz rá pénzt kiadni.

2019. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kétlem, mivel sokan hordanak ebből a márkából különböző modelleket. A 1460-as, ahogy írták, nem acélos, nekem is tetszik, sokféle stílusú öltözékhez passzol.


A Steelt teljesen felesleges volt megemlíteni, és még feleslegesebb elkezdeni pocskondiázni. Van, akinek csak az tetszik, vagy csak azt tud venni. Nem mindenki iszik kézműves söröket...:D

2019. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1460-as szerintem tökjó.Nekemis van és közel nemvagyok az ilyen rocker stílushoz.Inkabb a grunge stílus áll hozzám közelebb és ahhoz is tökéletes.Az emberek 70% a nemis tudja mi az a Dr.Martens 17/f
2019. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt pár évben kb minden üzletben megjelentek a Martens fazonú bakancsok, úgyhogy kétlem hogy bárki furcsán nézne rád miatta.
2019. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!