Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Muszáj öltönyben lenni?

Muszáj öltönyben lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szalagavatón az édesapának mindenképp komplett öltönyben kell lenni? Nem elég ha egy sötét farmernadrágot húz fel a zakóhoz?Férjem utálja az öltöny nadrágot,ebből kiindulva nem is várja a szalagavatót :( . Feszeng benne,kényelmetlennek érzi,nem tudja magát elengedni ha ilyen nadrág van rajt.Szerintetek megszólják érte?
2019. jan. 24. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy muszáj bőven elég a sötét farmer zakó nem ő a lényeg
2019. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem muszáj, ha ő abban érzi jól magát, jöjjön abban. Nem az ő szalagavatója.
2019. jan. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy van olyan iskola,ahol ezt elvárják,de egyébként lehet elegánsan felöltözni öltöny nélkül is,még zakó sem kell hozzá.

Inkább helyileg próbálj érdeklődni.Jó példa erre az én esetem,szombaton írta a fiam a központi felvételit a gimibe,előtte kutakodtam a neten,hogy mit írnak,mennyire kell hozzá kiöltözni.90%-ban azt írták,hogy illik kiöltözni.

A kérdéses napon a gimiben SENKI nem volt kiöltözve,sima hétköznapi ruhában voltak a gyerekek az írásbelin.Hangsúlyozom,a mi iskolánkban.

2019. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem muszáj az egyenruha, elég ha egy kicsit elegánsabban kilittyenti magát, mint szharos Pista jézus nevenapján.
2019. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Farmerben is lehet elegáns. Nem kell komplett öltöny.

Biztos lesz olyan is, aki épp csak lesöpri a morzsákat a mackónadrágjáról.

2019. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát nálunk minden szülő csak simán normálisan öltözött fel, pl sötét nadrág ing, nem kell ide díszkivilágításba menni, a diákokon van a hangsúly, a szülők csak néző közönség.
2019. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán megfelelő méretű és szabású a férjed nadrágja? És nem azt kérdezem, hogy azt hiszitek-e megfelelő, hanem hogy tényleg megfelelő-e. Egy ilyen nadrág természetszerűleg semmivel nem kényelmetlenebb egy farmernál.


Bár gondolom nem ilyen szempontból érzi kényelmetlennek, ebben az esetben viszont a hiba a férjedben van. Gyakorolja a felöltözést, mert ha nem tud ilyen ruhákat viselni, nagyon meg fog látszani, amikor rákényszerül, és ez nem kelt jó benyomást a körülötte levőkben.


Egy szalagavató, viszont ha bál része nincs, olyan alkalom, amire le lehet kicsit öltözni*, de szerintem egy farmer már túl casual.


*a leöltözni és levetkőzni nem szinonim szavak.

2019. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!