Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha az alábbi három közül...

Ha az alábbi három közül kellene, melyiket választanád leginkább, alsónemű szempontjból (akár női akár férfi)? A) Tezenis, Calzedonia, Intimissimi márkacsoport VAGY b) Van graaf márkacsoport (CK, TH stb) c) J. Press

Figyelt kérdés

A tezenis márkacsoport ilyen 1500-5000 közötti alsóneműket is kínál.


A Van graaf márkacsoport pedig az kb a duplája körül mozog. (10.000 körül).


A J.Press árai a tezenis csoporthoz hasonló árakban van.



2019. jan. 25. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szívem szerint a b-t választanám, a pénztárcám viszont az a-t. :D Mondjuk ezzek sincs bajom, nagyon jó minőségű darabok. A J.Pressben még nem vásároltam.
2019. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
fehernemure annyi penzt nem szanok, mint a Van Graafban van. az A kategoria nekem tul csipkes fodros altalaban. a Calzedoniaban vannak jo harisnyak, Tezenisben minden kicsi ram szinte pedig nem vagyok kover, de ott a melltartok szerintem nem felnott nok szamara keszulnek. 5 cm vastag szivacstol megfulladok. A J.Press szerintem a legjobb, egyszeru, minosegi, es sok a pamut! termek, a muszalas bugyiktol rosszul vagyok
2019. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Harisnya csak Calzedonia! 😊 Fehérneműben én CK párti vagyok ezek közül, de inkább külföldről rendelem, vagy kint veszem meg, mert sokkal szebb darabok vannak. TH-t nagyon nem szeretem.

Egyébként CK mellett a VS fehérnemű jött be nekem a legjobban, illetve az Oyshoban is szép kis bra-k és kényelmes bugyik vannak nagyon olcsón. Ha különleges darabot szeretnék, akkor mindig Agent Provocateur. 😊

2019. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!