Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fluffy Slippers cipői jó...

Fluffy Slippers cipői jó minőségűek?

Figyelt kérdés
A minap nézegettem az oldalukat, eléggé szép cipőket találtam viszont nemtudom, hogy milyen minőségű cipők, hogy esetleg nem-e kínais cipők. Nemtudom hogy rendeljek-e onnan. Aki mar rendelt valami tapasztalat?!
2019. jan. 30. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kínaisak azok is.

Én rendeltem tavaly nyàron egy cipőt és egy magastalpu szandált.

Az szandál dobozára írt màrkàt láttam màt kíni boltban.

Miutàn meg vettem a pècsi plàzàban lévű kínaiban ugyan az a szandál volt kapható. Persze jóval olcsóbban.

A szandál kb 2 hónapot bírt. Szétszakadt a làbamon. Pedig én nagyon vigyázok mindenre.

A cipő pedig olyan műszálos hogy akár -20 fokban is mehetnék benne mert úgy megizzad a làbam benne.

2019. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. De ezeken kívűl nagyon szépen becsomagolva kaptam. Hamar kihoztàk.

Felhívtak hogy a 3 cipőt nem tudjàk küldeni mert egy van belőle és az sajnos hibás.

Nagyon jó marketinget építettek ki maguknak ezzel, hogy "sztàtokkal" reklàmozzák magukat.

De sajnos tényleg silàny , kínai cipőket árulnaksokkal drágábban. És tényleg kínai boktokban látom ugyan ezeket a cipőket.

2019. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva,Én sokkal többet vártam tőle,ismerem a tulajdonos lányt,megnyitás előtt mondta nekem,hogy ilyen-olyan cipők lesznek..Aztán kinéztem egy cipőt,amikor elindult az oldal,illetve küldött egy szandált ajándékba.Háát a cipő a legsilányabb kinais forma volt,kényelmetlen,a műbőr agyonra megvolt törve,arról nem is beszélve,hogy iszonyat gagyi koppintása volt az Alexander Mcqueen-nek.Amikor hozzá néztem az eredetimhez,konkrétan nem tudtam,hogy sírjak van nevessek...A szandál talán egy fokkal jobb volt,nekem nagyjából bírta a nyarat,kicsit a talpa kezdte megadni magát,de nem annyira vészesen.A szállitás viszont tényleg gyors,de alapvetően nem rendelnék már soha többet tőlük.
2019. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most rendeltem innen egy szandát dehát szörnyű a minősége. A szandába konkrétan nem lehet menni annyira kényelmetlen,ja és amit most megvettem 9500 Ft-ért azt most máshol 1500 Ft-ért láttam. Innen soha többet!!
2020. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!