Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek szerintetek is nagyon...

Ezek szerintetek is nagyon kinais hatású ruhák?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam kettő ilyen ruhát, akkor még nagyjából tetszettek, de most már nagyon kinaisnak látom őket. Nektek mi a véleményetek? Hordanátok idén nyáron?


[link]


[link]



#nyári ruha #egyberuhák
2019. jan. 31. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az első szerintem teljesen jó viselet.
2019. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Az első nagyon tetszik, van ilyen ruhám a Mayo-ból. De tényleg ugyan így néz ki, csak van rajta egy “mayo chix” embléma, és gondolom pont egy 10essel is volt drágább, mint ez🤦🏼‍♀️

A második tényleg kicsit kínais, de amúgy itthonra simán felvenném, vagy boltba elszaladni benne, teljesen jó.

2019. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Az első nem rossz
2019. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Első nagyon jól néz ki *.*
2019. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első tényleg szép, de szerintem igen, kínai hatású, mivel tele van az összes hasonló ruhadarabokkal.
2019. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van az elsőhöz hasonló H.R.V.T.H. ruhám,az szerintem még egész Okés,Én pl imádom.Viszont a második az nagyon durván kinais hatást kelt.
2019. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első nekem tetszik. Szinte minden boltban lehetett ilyet látni, nem mondanám meg, hogy kínai. A második nem tetszik, annak tényleg a tipikus kínai, aluljárós, aliexpresszes párszáz fornitos hatása van.
2019. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kínaiak mindent lemásolnak, ami kapható a nagyobb boltokban. Ennyi erővel minden kínaias hatást kelt. :) De szerintem nincs ilyen, ha nem zavaró a minősége és jól áll, jó a méret, akkor semmi gond nincs vele. Van olyan kínaiban vett ruhám, amit többen megdicsértek rajtam, mint a sokezer forintért vett ruhát. Mert az számít, hogy áll és milyen az adott ruhadarab, nem az, hogy kínai vagy márkás. Pláne, hogy manapság már a Zarás cuccok is sokszor Kínából jönnek, mert tudnak ott jobb minőséget is gyártani, csak annak az ára is borsosabb.
2019. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
első jó, a másodikat is el tudom képzelni mondjuk más színben, de akár ebben is, kicsit nekem olyan twiggy-s. :D
2019. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!