Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már vesztek tavasz ruhát?...

Ti már vesztek tavasz ruhát? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából csak tervben van. Egy kabátot szeretnék venni.
2019. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Márciusban fogok majd rendelni "nagyobb" tételben (magamnak). Blúzokat, sportmelltartót mindenképp, basic egyberuhát és egy fekete pointed balerinát, ha találok, meg ha belefér, akkor egy farmerdzsekit is.
2019. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hétvégén megyünk nézelődni, meglátom. Átmeneti cipőt, és egy balerinát akarok venni, mert most csak magas sarkúim vannak tavaszra. Meg néhány szoknyát, ruhát, de azokat később csak.
2019. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A héten vettem két nyáriruhát. Ráért volna, de most találtam rá azokra, amilyeneket szerettem volna.

Tavasz elején készülök még venni két nadrágot (farmer, ill fekete) illetve egy pár tornacipőt. Minden másom van a korábbi évekről tavaszra, nyárra.

2019. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma vettem egy Levi’s farmer kabátot,ezt igazából már tavaszra szántam.Illetve sikerült 2sneakert is beszereznem,nem kifejezetten tavaszra,de akkor fogom őket a legtöbbet hordani.Pólót télen is hordok,így az nem kifejezetten tavaszi,de abból is rendeltem/vettem pár darabot.
2019. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy jó piros esőkabátot szeretnék meg ha szükséges egy félcipőt laposat. Online szoktam vásárolni inkább.

Vettem már egy kék nadrágot és egy fehér felsőt és egy fehér nyári ruhát de az akciós volt.

28n

2019. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel rengeteg le árazás volt/van így vettem már jó pár darabot. Pólókat, ruhákat, szoknyát, blúzokat.
2019. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vettem egy esokabatot,

2 magassarkut,

1 sportcipot,

1 lenge necc polot,

1 belelt bordzsekit a hidegebb napokra/estekre

1 inget

3-4 melegitoszettet otthonra

2 alkalmi ruhat

1 crop toppot

8 sima polot

2019. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!