Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen cipőket...

Lányok, ti milyen cipőket vesztek/vettetek tavaszra?

Figyelt kérdés

Én vettem egy narancssárga virágosszélű tornacipőt+ egy korallszínű kis vászoncipőt. Ti mikben jártok suliba? Miket érdemes nézni?:)

Kort is írjatok!



2013. márc. 4. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a napokban vettem egy bézs magassarkú bokacsizmát, amire már régóta vágytam, csak sosem sikerült árban/méretben/stílusban megfelelőt találnom.

Ma rátaláltam egy nagyon szép elefántcsontszín balerinára kis masnival az orrán. Nem tudtam otthagyni. :)


19/L

2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fekete balerina. szürke félcipő, megkotos. virágos telitalpú:))
2013. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eddig vettem egy bézs platform magassarkút, aminek vastag, furcsa alakú sarka van. Tetszik, mert nem szokványos:)

Valamint vettem egy fekete bokacipőt, az is platformos magassarkú, de azt már egy hónapja hordom, mert zárt, szóval nem kimondottan tavaszra vettem, csak hómentes időre.

Karácsonyra kaptam egy kék magassarkút, az is tavaszi-nyári (csak decemberben volt akciós:D), illetve van egy szürke magassarkúm, tök cuki, tavaly vettem, de akkor nem nagyon hordtam.

Vennék még, mert nekem a világ összes cipője is kevés lenne, de megpróbálok spórolni.

19L

2013. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
még nem vettem tavaszi cipőt még csizmába járok de bézs bőrkabátot és cipőt akarok és új táskát is .platformos cipőt gondolok később pedig körömcipőt
2013. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát,jó kérdés.Balerinán gondolkozom,mert nagyon tetszenek,de nem bírja a lábam.Vettem én már gagyi kínaisat,3szor annyiért Humanicosat,mégis annyira feltörte a lábam,hogy nem tudtam járni benne.Körbe,lábbujjaknál mindig véresre,hólyagosra dörzsöli...de azon gondolkoztam adok neki még egy esélyt.

Van 1-2 elég jó sportcipőm,és szeretnék most egy ilyen fél cipő,hipster cipőt :D Fogalmam sincs mi a neve :D

2013. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még nem vettem semmit, de ma már felvehetettem az ősszel vett cipőmet :) télen sem fáztam volna benne, de annyira csúszik a talpa,hogy az leírhatatlan :)


Tervezek venni egy telitalpú szandált, egy balerinát és egy magasszárú cipőt, hogy milyet azt még semelyiknél nem döntöttem el :) 17/L

2013. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát remélem sikerül megvennem ezt : [link]

Van egy fekete,zárt magassarkúm

17/L

2013. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most egy fekete-rózsaszín edzőcipőt hordok, még tavalyi, szerintem idén sem kell új. Nyitottabb cipőm szintén még tavalyi, kis fekete saru, remélem ez is kibír még egy évet. 17ll
2013. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fekete convers meg még vmit szeretnék majd nézni : ) 15L
2013. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tornacipőt, dorkó-t , balerina cipőt tavaszra...
2013. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!