Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire leszek divatos ebben...

Mennyire leszek divatos ebben a ruhában?

Figyelt kérdés

Szürkés sapka (vékonyabb), prémeskapucnis zöld kabát (parka), sötétkék skinny farmer, "tanjun" fekete cipő fehér talppal.

Mellé még szépen felnyírt haj is jön.


Ez így mennyire tinédzser középsulis fiú divatos?



2019. febr. 8. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
nagyon. ugyan úgy fogsz kinézni mint a többi.
2019. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Minden 2. tini fiú így néz ki.

Tucat leszel, nem divatos!

2019. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem altalaban abbol lesz “tucat” es “tomeg” ami jol is nez ki mert sokaknak tetszik. Ne foglalkozz ezzel a tucat dologgal hulyeseg..a mai fiatalok nagyjabol azonos boltokbol oltozkodnek szoval nehez lenne olyan egyedi darabot talalni ami csak neked van a varosban, kivéve ha vénemberes vagy gagyi cuccokban jarsz🙄 amik ugyebar nem valnak tomegge mert ugye szarok es nem tetszik mindenkinek (bocsi az off-ert de mar tele vagyok ezzel a tomeg-ezéssel) a leirtak alapjan nekem bejon a stilusod nekem tetszene ez igy :) 17/L
2019. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy tömeg, meg tucat, meg stb. Viszont alapból fiatalos az arcom, de a mostani ruháim nem épp fiatalosak.

22 éves vagyok, és oda jutottm, hogy nem jön be a

- bácsizás (kisgyerekek anyja mondta, "Üljetek le a bácsi mögé!")

- magázás (12 éves általános iskolás gyerek kérdi "Maga meddig megy?"

- jónapot (16 éves kamasz fiú mondta)

szerintem nem vagyok még ennyire öreg... Akkor legyen inkább "fiú", "te", "szia"!

Szóval ez tulajdonképpen jó, ha tucat, mert így legalább én is ... kamasz fiú leszek... megint :D

2019. febr. 8. 23:09
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Túl tömeg, átlagos, ami egyszerűen azt jelenti nem vagy megelégedve magaddal, nem vagy magabiztos, semmi érdekes nem lesz hirtelen benned, ami miatt nagy csajmágnes lennél, hiaba nezel ki jol. Én is oktozkodtem tomegesen, de amióta teljesen megvaltozott a stílusom, kiprobaltam extrémebb ruhákat is, azóta sokkal jobban felkeltem lanyok figyelmét. És én pont ennek orulok. Neked lehet más a célod, az mar a te dolgod, csak elmondtam a véleményem.
2019. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Ja és illetve divatos ebben nem leszel, csak atlagos, a divat az már teljesen más, ehhez sem értesz ahogy látom. Ezek a ruhák már rég nem számitanak divatosnak, páran csak leragadtak náluk.
2019. febr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Örvendetes tény, hogy ebben az országban minden ért az autóvezetéshez, a politikához, a közgazdaságtanhoz, a futballhoz, és a divathoz. Ja, nem, mégsem.


Egyébként a felsorolt cuccok véleményem szerint egy sima, hétköznapi öltözködési módot mutatnak, ahol a sima szó alatt most az átlagos, a divatnak megfelelőt értem. Egyébként nekem az ilyen megoldásokban mindig felsejlik egy jó rész alibi, hiszen ezek kaphatóak széles választékban, elérhetőek mindenki számára szinte. Persze ezzel nem azt mondom, hogy rossz lenne. De pont ezért követik sokan, és közülük sokan tagadják is, ami már vicces.


A korod ellen pedig nem tudsz mit tenni :D És inkább magázzon le már most is egy 16 éves, mintsem majd tegezzen 35-40 éves korodban is...:D

2019. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekes módon már 1 éve, pont mióta karcsú lettem (kövérkés voltam előtte), illetve "félig" megvan a ruha (előtte susogós mackó nadrágot hordtam), nem magáztak le! Ez a 3 magázás 20 évesen volt, kövéren, susogós mackós ruhában (!!!).

Azóta kezdtem el nézegetni a fiatal tini fiúk öltözködését. Volt is már néhány, öreg bácsi általi tegezés :)

2019. febr. 9. 09:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Sapka alatt,hogy látszik a hajad?

Egyébként a kabáttól rosszul vagyok,a cipő sem túl nagy szám..Átlagosan fogsz kinézni,de semmiképp sem divatosan.

2019. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Attól függ, milyen sapkát húzok, meg hogy fésülöm a hajam. De amúgy ki tud lóngi alóla "tini fiúsan", vanm annyira hosszú.


Hogy állna az egyenes baseball sapka tavasszal?

2019. febr. 9. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!