Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16-22 fiúk, ti szoktatok...

16-22 fiúk, ti szoktatok turkálóban vásárolni? Mit?

Figyelt kérdés

Csajok mondják, mennyi jó cucc van, meg minden.

Voltam 3-4 turkálóban is, nagyon kevés olyan ruha volt, amit megvettem volna, de azokon is mind látszott, hogy használtak.

Lehet, nem nekem találták csak ki,vagy nekem mások az igényeim?

17F



2019. febr. 9. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2019. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem fiú vagyok, de gondoltam leírom, hogy nagyon sok fiú ismerősöm vásárol turiba, cipőt,kiegészítőket és ruhát is:)
2019. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, nem sok fiú ismerősöm vásárol turiban de ennek egyedül a türelmetlenségük az oka.

A keresgélést kevesen élvezik, pont emiatt amit te is írsz. Rengeteg holmin végig kell menni, hogy találj olyat ami a méreted, tetszik is, és nincs hibája.

Mentem már tesómmal, párommal, fiú barátommal turizni, de mind nagyon hamar megunták.


Öcsémnek (19) rengeteg turis holmija van, de azokat sem ő veszi hanem édesanyánk vagy én. Jobb érzékünk és türelmünk van hozzá :D

Volt barátomnak is az édesanyja vette a turis dolgokat, ő magára csak üzletben vásárolt.

2019. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek
2019. febr. 9. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:

kisebb turikban tényleg nincs semmi jó. Én Hádába szoktam menni, kell hozzá egy kis türelem hogy 2-3 nagyobb üzletet végig járj, de mindig akad pár jó cucc. Sok olyat vettem már ami nemhogy márkás, de még az eredeti árcímke is benne volt, szóval a próbafülkén kívül kutya se hordta :D


18f

2019. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Főleg rövidujju pólót veszek. Imádom a turis ruhák anyagát, hogy nem gagyi kínai. Nekem XL-es méret kell és ezért is megyek turkálóba. Ezek a németek meg angolok mennyi jó cuccot kidobálnak...


19/f

2019. ápr. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!