Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legjobb Fila cipő modelleket...

A legjobb Fila cipő modelleket itthon miért nem lehet kapni?

Figyelt kérdés
Vannak tök jól kinéző modellek, de magyar shopba nem lehet megtalálni...
2019. febr. 14. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a Disruptort is meg lehet, csak 3szor annyira drágán. Ami Koreában 16ezer forint azt itt 40ért adják el. Szerintem rendelj Ebayről (csak Koreából!), Hallyumartról, vagy még vannak oldalak ahol fent vannak. Hidd el, vámmal együtt jobban kijössz mintha itthon vennéd meg.
2019. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hamisítványt nem veszek.
2019. márc. 11. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne hamisítvány? Azért mondom. Az Ebayről, ha Koreából jön 99%, hogy nem hamisítvány, mivel a Disruptorokat és a legtöbb cipőt ott készítik. A Hallyumart pedig Koreából származó, és K-popos termékeket árusít, ezek sem hamisítványok. Ha innen Mo.ról rendeled, nagyobb kockázatot látok, hogy hamisítvány, mivel a legtöbb színkombináció még csak nem is létezik eredetiben. Én Ebayről rendeltem a fehér Fila Disruptoromat, 100% eredeti, most fogok rendelni feketében is egyet, meg egy Fila Barricadet is :)
2019. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!