Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt cipő kereskedés...

Monk1 kérdése:

Használt cipő kereskedés Budapesten, és környékén?

Figyelt kérdés
Én olyan használt cipő nagykereskedést keresek Budapesten, ahol darabra lehet válogatni. Főleg sport cipők érdekelnek, jó minőségben. Egy pár helyet már hívtam, de sajnos azokon a helyeken már megszűnt a válogatás. Zsákbamacskát, eladhatatlan cipőket meg nem szeretnék vásárolni. Inkább többet adok érte, de az legyen minőség. Ha valaki tud, kérem segítsen.

2019. febr. 16. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudtommal a Hádákban - igaz, ott nemcsak cipő van - lehet válogatni a cipők között. S van, ahol nem darabra, hanem kilóra / súlyra kell fizetni.

Én így tettem szert egy kiváló minőségű bőr - Francia - bakancsra, ami már legalább 8 éve bírja a gyűrődést.

Ha feltétlen nagykereskedés kell, akkor sajna nincs tippem.

2019. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj cica, szputyik.
2019. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bocs most látom, hogy nagykereskedést keresel.
2019. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia. A hádába nincsenek jó cipők. A legtöbb cipőt újra talpalják. És még csak nem is csinálják jól. Meg én olyan nagykereskedőkre gondoltam, akiktől olyanok mint a háda is vásárolnak. Meg a kisebb turik is. Máskülönben nem érné meg nekem sem. Ezeket általában zsákokban, bálákban adják, de vannak helyek ahol lehet válogatni is. Persze megvan adva hogy minimum mennyi kilót kell venned. De akkor olyanokat hozol el, amiket azonnal el is tudsz adni. Én is ismerek itt Pesten egy turist, aki nagyon jó minőségű eredeti cipőket szokott árulni. Nagyon sok benne, az új cipő. Külföldön megveszik, aztán mégsem hordják, és egy idő után beviszik oda ahol ezeket a szegényeknek adják oda. A magyar turisok meg kimennek, és megveszik. Ez a turis is kilóra megveszi, aztán meg 10 ezerért adja darabját. Én is vásároltam már tőle olyan nike cipőket, amit Magyarországon nem is nagyon kapni. Vagy ha igen, akkor 60- 70 ezer forint az ára. És nagyon sok ilyen cipő van forgalomban a turikban. Csak hát ezeket a helyeket titokban tartják, mert ugye senki nem szereti a konkurenciát. Pedig akkor is megtudom valahogy :)
2019. febr. 16. 13:40
 5/7 A kérdező kommentje:
A cica, meg szputyik drága. Én már nem tudnám azt értékesíteni. Meg ezekben sem nagyon vannak jó cipők. Nekem szerencsére jó ízlésem van, csak ennek az a hátrány, hogy nagyon válogatós vagyok. Az előnye meg az, hogy amit én megvennék, azt már aznap eltudnám adni
2019. febr. 16. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Csóra?
2019. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Csórában még nem voltam. Én is gondoltam rá, de ahogy halottam a jó minőségű cipőkért ők is megkérik az árát. Nem olyan mint a nagykereskedésekben. Azon már nem tudnék keresni. Max 2-3 ezer forintért érdemes darabját megvenni, ha tényleg hibátlan, nem kopott, szakadt, felújított. Ha minden eredeti rajta, és szinte majdnem olyan mint az új kinézetre, akkor max 5-6 ezerért tudnám eladni. Ettől drágábban nem érdemes, mert ahogy látom mások is csinálják ezt, csak a jobb cipőkért 10, 15 ezer forintokat akarnak kérni. Hiába jó, de ha használt akkor nem veszik meg annyiért. 5-6 ezerért meg azonnal megvennék, ha minőségi, és hibátlan. Így munka mellett, egy kis kiegészítésnek nem lenne rossz. Ha hetenként csak 20 darabot tudnék venni, akkor is lenne minimum 40 ezer forint nyereségem rajta. De csak ha tényleg jó cipőket hoznék. Mint írtam az ízlésem elég jó, így nem félek attól, hogy rajtam maradna. Valószínűleg azt a 20 darabot 1-2 nap alatt elkapkodnák. Csak hát nem mindegy hogy mennyiért veszem meg én sem. Ezért jók azok a kereskedők akik külföldről behozzák, és vagy kilóra kiválogathatod, vagy darab áron adják. De bármelyikről is legyen szó, így max 1500, 2000 forintra jönne ki egy cipő. Én ha 4-5 ezerért adom akkor azt azonnal elviszik. És akkor mindenki jól járt. Sok kicsi sokra megy. Havi szintem a fizetésem mellé, a 150- 200 ezret simán meglehetne keresni így. Csak hát kell a beszerzési hely...
2019. febr. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!