Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Okosóra vs. Klasszikus karóra....

Okosóra vs. Klasszikus karóra. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Férfi megjelenés!Az okosórák divatos cikkek manapság és praktikusak is,viszont szerintem nincs olyan tekintélyük ,mint a hagyományos karóráknak.


Szeretnék okosórát vásárolni,de szerintem egy normálisabb helyen nem elfogadható.Szórakozó helyeken,városban még elmegy,de például egy tárgyaláson már nem érzem hogy okosóráával meg lehetne jelenni.Mi erről a véleményetek?



2019. febr. 21. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

A karóra időtlen. Az óra lesz 10 és 50 év múlva is. Néha el kell vinned óráshoz kitisztíttatni, előbb-utóbb elhasználódik rajta a szíj, de karban tartva, ha egy rendes klasszikus dizájn, megörökölheti az unokád is és hordhatja.


Egy okosórának sosem lesz olyan tekintélye, mert fogyóeszköz. 2-3 év alatt teljesen elavul, 5-6 év múlva meg valószínűleg már be sem kapcsol. A rövid élettartama miatt a dizájn is sokkal inkább ki van szolgáltatva a divathullámoknak. Nincs értelme időtállóra tervezni egy olyan eszközt, ami egy évtizeden belül elektronikai hulladék lesz.

2019. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Vannak kifejezetten elegáns okosórák is (pl a Fossil nagyon jókat árul), de amennyiért egy olyat veszel, kaphatnál klasszikus órát ami egy életre ki fog tartani.
2019. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sincs akkora tekintélye az okosóráknak, mint a “klasszikus” óráknak.


Üdv: egy óragyűjtő

2019. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Sztem egy klasszikus karóra sokkal férfiasabb, karakteresebb, jobban is lehet hozzá öltözni. Azaz, nem is kell hozzá öltözni ha vettél egy szép ízléses analóg órát, mert az menni fog mindenhez.


Nekem egy 35k-s Fossil-om van, barna bőrszíj, arany számok és mutatók, minden más fekete. Megy téli, nyári, ünnepi, laza, elegáns öltözékhez, vagy még csak egy fürdő gatyához is xd

Még egy sz@r pizsamában is jobban érzem magam ha rajtam van ez az óra, egyszerűen imádom, soha nem cserélném le egy Apple Watch-ra sem

2019. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha okosóra akkor csak Apple watch,ha sima óra akkor Fossil és Tissot.Mindketőt hordok,az öltözékemhez választom ki,hogy éppen melyiket.
2019. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Még egy szavazat a klasszikusra.
2019. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen okosóra párti vagyok. A funkciót tartom fontosnak nem a kivagyiságot és holmi szociális hierarchikus játszmázást.

Az üzleti élet faszméretegő ficsúrkodása számomra inkább kabaréba illő...

Nyilván megint más, ha valaki, mint hobbira tekint az órákra és a mechanika, a szerkezetük mibenléte, az anyaghasználat jelent számára valamit. Az emberek többsége nem ilyen. Ők az óra árához társított vagyont és hatalmat fogják fetisizálni...

2019. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ki is mondtad. Buliba hetvegere, edzeshez okosora.Targyalasra, interjura hagyomanyos. Vagy feltetlenul valasztani kell? En valtogatom a szerint hova megyek.
2019. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Sportora?
2019. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Egy férfinek APAL, hogy több órája legyen.


Sport. Egyértelműen sportolni, fizikai munkához.

Elegáns. Öltönyös megjelenésekhez.

Hétköznapi. Ez egyéni stílus függő. Lehet sport, elegáns, okos.


De komoly ember klasszikus, mutatóst hord.


Vagy az örök alternatíva, szinte bárhová: BÚVÁR Pl.: [link]

2019. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!