Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom megkülönböztetni...

Honnan tudom megkülönböztetni az eredeti és replika Adidas vagy Nike melegítőt illetve cipő az e amit vennék?

Figyelt kérdés

Ismerőstől venném és kérdőjeles számomra hogy eredeti e. A címkén a méret van feltüntetve logóval. Ettől önmagában eredeti nem lesz szerintem. A Made in.. hiányzik róla, vonalkód vagy QR azonosító sincsen rajta. A melegítőben szintén. Más fajta bevarrás sem látható rajta. Akitől venném váltig állítja eredeti. Üzleti darabokban viszont az általam leírt címke van. Minőségre első ránézésre nem rossz. Márka doboz ilyenek vannak hozzá


Árban nagyon olcsó ezért is gyanús számomra.


Azóta annyi kiderült cipő nyelvébe vonalkód van a címkén csak made in ... Nincsen


Szerintetek?


2019. febr. 28. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos,h nrm eredeti es nem tudja ugyanazt a kenyelmet nyujtani.
2019. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább boltba, ott tuti eredeti minden. Most ráadásul hatalmas akciók vannak. Cipőn ne spórolj, nagyon nem mindegy hogy eredeti vagy sem. Az eredeti sokkal kényelmesebb, és tovább jó lesz (ha vigyázol rá) mintha replikát veszel.
2019. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Udv! Ha kuldesz egy kepet rola szivesen megmondom, amugy ha felmerul hogy eredeti -e /nem, eddig mindig hamis volt
2019. márc. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!