Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap vettem egy cuki haspóló...

Tegnap vettem egy cuki haspólót, de bizonytalan vagyok, hogy fel merjem-e venni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
172cm magas vagyok 58kg. Tudom elsőre az az elképzelése mindenkinek, hogy egy csinos lány vagyok, de mostanában keveset foglalkoztam az alakommal és egy kicsit megnőtt a hasam. Próbálom korrigálni azzal, hogy edzek és remélem hamarosan ugyanolyan lapos hasam lesz mint amilyen volt.

2019. márc. 3. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy úri lány nem vesz fel haspólót.
2019. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen elsőre mindenki az ideálját képzeli el úgyis, vagy azt mondják hogy magadnak tetsszél.


Korrekten én azt mondanám látatlanba, vedd fel nézd meg a tükör előtt magad. Ha nem csúcsosodik a hasad, és oldalról sem látsz nagy kitüremkedést, csak annyi hogy nem látszik középen az izomvonal szerintem simán felveheted.

172-58 hoz nem hinném hogy nagy hasad lenne szóval rajtad áll a dolog.

2019. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Vedd fel, muti. Akkor tudunk érdemben nyilatkozni.
2019. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Otthon nyugodtan, de hàzon kívülre öltözz fel nornálisan
2019. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor miért vetted ?
2019. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rábeszéltek, hogy jól áll
2019. márc. 3. 20:57
 7/7 anonim válasza:

szia...178 magassaghoz meg atlagos lehetsz ilyen sullyal ez meg beleferne


de amiert aggodsz csak zart korben hordjad egyenlore nehogy tul reagald a kivulallok velemenyet


kar hogy nincs kep rolad ebben ruciban...vannak nalad teltebbek es ok nem kerdezik meg masok velemenyet hogy jol all nekik vagy sem

2019. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!