Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gaz ha egy kicsit...

Szerintetek gaz ha egy kicsit pocakosabb csaj vesz fel haspolot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon tettszenek a haspolok. Imadom oket.

Viszont van egy kicsike hasim :( nem log stb.

A lenge haspolokat szeretem. A szukebbe mar kicsit latszik a felesleg. Sztetek nemgaz ha fel mernem venni? Legyszi ne cikizzetek ki h h gondolom.ilyenek. normalis valaszokat szeretnek 🙂 koszonom 🙃🙂


2018. jún. 25. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mekkora az a “kicsike hasi”. Ha nem túl nagy, szerintem nem gáz.
2018. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem durvan nagy.

Jo igen kicsi felesleg van rajta de nem log nem lottyedt stb.

2018. jún. 25. 16:44
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, vannak dolgok, amiket hiába szeretsz, nem veheted fel, mert nincs meg hozzá a megfelelő alakod, és így h..lyén fogsz kinézni.


Én se veszek fel p..csagatyát, mert nincs annyira szép kerek feszes fenekem, pedig egyszer kipróbálnám.


Tornázz, ne egyél annyi nasit, hullahoppkarikázz, ugrálókötelezz, estére mellőzd a szénhidrátot és kitartó munkával lejjebb fog menni a pocid.


De ha nem akarod magad nevetségessé tenni, akkor inkább most még mellőzöd ezt a ruhadarabot.

2018. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Meglehet kövezni, de szerintem a haspóló vagy az enyhén kockás, vagy a teljesen lapos hasú lányoknak áll jól.
2018. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
29%
Szerintem egyáltalán nem gáz. A kicsike has meg elfér és sok férfinak tetszik ha a lányon van mit fogni. Nekem volt olyan osztály társam akinek volt egy kicsi hasa de mégis hordta a haspólót és jól állt neki.
2018. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a haspolo azoknak a lányoknak áll jól, akiknek tök lapos hasuk van, vékonyak, esetleg kockás is a hasuk. Én nem merek felvenni, mert szégyenlős vagyok, meg ha teleeszem magam akkor nagy lesz a hasam, pedig amúgy vékony vagyok. De nyugodtan vedd fel, ha neked nagyon tetszik, és jól érzed benne magad.
2018. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Magas derekúval, úgy, hogy csak max 2-3 centi látszik ki a hasadból, teljesen rendben van.

[link]

Pl. így, mint a képen.

2018. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem piszok hülyén áll.


Hacsak nem vagy 100% lapos/kocks hasú, elfelejthetnéd.


Itt is mászkálnak benne a csajok, a fejemet fogom, mikor jön ki a hájuk (nem, neki nem lógós a hasa :D), eléggé igénytelen.

2018. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
7es, ez a csaj sem tud öltözködni... eléggé gáz :D
2018. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Juj, az a linkelt beles csaj... 😭
2018. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!