Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy méretben miért nem lehet...

Nagy méretben miért nem lehet normális melltartót kapni?

Figyelt kérdés

75F kosaras melltartókkal próbálkoztam eddig, de sajnos az F kosarat is szorosnak érzem kicsit, így valószínűleg 75G-re lesz szükség.

A probléma viszont hogy ekkora kosár esetén a legvékonyabb kialakítású melltartó is még centiket tesz hozzá a mellbőségemhez. Emiatt már a pólókból, egyberuhákból is nagyobb kell, hogy egyáltalán alá férjen a melltartó.

36-os méret lennék, ha nem lennének ekkora melleim, így 38 kell.

Egy-két ruha viselését csak úgy tudtam megoldani, hogy kisebb melltartót veszek alá, és a szoros ruhával némileg leszorítom, így kisebbnek látszik valamivel.

Nagyobb ruhákat nem hordhatok, a 38 is sokszor nagy derékban.

Nem hirtelen lett ekkora mellem, amikor csak 50kg voltam, akkor is 70D-E kosarat hordtam, most 10kg-mal vagyok több mindössze (170cm), szóval a fogyás nem akkora megoldás.


2019. márc. 5. 17:58
 1/8 A kérdező kommentje:

Csak hogy érthető legyen, mire gondolok:


Normál (B-C kosár)

[link]


Nagy (F-G kosár)

[link]


Az extra tartás miatt annyira vastagon vannak kialakítva mindenütt, hogy még sokkal nagyobbnak láttatja a mellet :(

2019. márc. 5. 18:05
 2/8 anonim ***** válasza:
AZ utolsó mondatodban leírod hogy miért van ez.
2019. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ezzel nem vagyok kisegítve.


Miért nem gyártanak D kosár felett is balconette fazont?

Ideális lenne.

(Nem lóg a mellem, nem szeretnék extra tartást, elég lenne a sima, csak a kosár a méretem kell legyen, ha nem akarom, hogy vágjon és szorítson.)

2019. márc. 5. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
A minimizer melltartóknak olyan a kosaruk, hogy kisebbnek mutatja a mellet, olyat keress.
2019. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a triumphban mindíg találok megfelelőt, bár segítseget is szoktam kérni.
2019. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy méretben is vannak nem szivacsos, normális kialakítású melltartók, max. azt nem árulják az üzletekben sajnos. Én is vagy ezeket a kitömötteket látom, vagy a nagymama fazonúakat. A neten rendeltem magamnak szebbeket. Van néhány fehérneműs webshop, amik a nagyobb méretekre specializálódtak, és ott szinte minden fazonból van nagyobb is. Kockázatos próba nélkül rendelni, de ha tényleg nincs más, ez is egy lehetőség.

[link]

[link]

[link]

stb.

2019. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok :)
2019. márc. 6. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem H kosárban is van balconette melltartóm, bár szerintem a telikosaras sokkal jobb F kosár fölött.
2019. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!