Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen összeállításról?

Figyelt kérdés
Sport cipő, farmer, kapucnis vagy sima sportos pulcsi, és egy elegánsabbnak nevezhető szövetkabát.

2019. márc. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nevetséges. Miért nem lehet egyszerű dzsekit felvenni? Vagy farmer kabátot?
2019. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Férfin még elmegy, össze lehet úgy rakni, hogy talán még jól is nézzen ki.

Nőn látva viszont az lenne az első gondolatom, hogy szegénynek nyilván nincs másik kabátja. Illetve ha elég hideg van a szövetkabáthoz, miért nem vett fel bokacsizmát, mégiscsak jobban mutatna.

2019. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem megtetszett ez az összeállítás.
2019. márc. 10. 12:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok amúgy
2019. márc. 10. 12:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem a farmerkabát/farmerdzseki sose tetszett igazán.
2019. márc. 10. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Félbolond osztálytársam jut róla eszembe, aki ingben és tornanadrágban futkosott meg a farmerjára kívülről húzta rá az agyig érő sportzoknit 😂😂

Viccen kívül: az elegánsabb kabát nem edzőcipőhöz és beleugrós pulcsihoz való. Gondolom, öltönyhöz sem izompólót veszel vagy éppen a konditerembe nem ingben mész. Ne keverjük ennyire a stílusokat.

Lányokra ugyanez igaz, a leggázabb szerintem az elegáns (nem laza kis nyári, hanem pl ceruza vagy netán az a klasszikus bussiness) szoknya edző- meg tornacipővel, plusz netán erre a csini szövetkabát.

2019. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szövetkabát nélkül ok. Egyébként jobb lenne valami bomberrel vagy egyáltalán dzseki/kabát nélkül az ilyen sportcipős szett.

18/F

2019. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem tetszik, szerintem tök jó, DE el kell találni. Túl elegáns ne legyen a kabát, a sportcipő ne egy feltűnő darab legyen.


[link]

ez egy jó példa

de lehet ezt idétlenül is csinálni

2019. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy disszonáns. Mivel alapból úgy néz ki, hogy nem akar elegánsan öltözködni, az első gondolatom az volna, hogy nincs másik kabátja és kénytelen mindenhova azt felvenni.
2019. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!