Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik állnak jól alacsony,...

Mik állnak jól alacsony, izmos lányoknak? Milyen ruhák? Miket érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 15:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Az izmost úgy értem, hogy nem szálkás, de nem is dagi.
2019. márc. 10. 15:23
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Ami a nem izmosnak is.


Boxolok, focizok, úszok. Izmos vagyok. 21 éves. Jó alakkal. Bármit fel tudok venni.

2019. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

szerintem az izmosabb, sportosabb testalkathoz a romantikus ruhák nem állnak jól, pl a marily monroe stílus, hiszen ő mindenhol gömbölyűbb volt

szóval a fodor, a habos-babos dolgok kerülendők


ha alacsony vagy, akkor érdemes az alakodat kissé nyújtani, segíthet ezen a magasderekú nadrág vagy szoknya, a magassarkú vagy ha nem szereted akkor legalább egy kisebb sarok, és a 2/3-os ujjú ruhák is hosszítanak optikailag

Ne törd meg a tested sok helyen, pl cipő, zokni, lábszár, szoknya, öv, felső. A bézs cipők, amiknek lehetőleg nincs bokapántjuk nyújtják a lábat.

Túl hosszú zakót sem érdemes venni, bár ezzel nem feltétlenül értek egyet.


Ezer dolog jól állhat, egy csinos izmos alkat azért nem olyan sok mindent zár ki.

2019. márc. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!