Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek magamutogató...

Szerintetek magamutogató viselkedés, ha teremben sportleggingsben és sportmelltartóban edzenek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha keményen edzel, és szakad rólad a víz, akkor nem magamutogató. Ha nem szakadsz bele, csak villogsz benne, akkor igen.
2019. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Intenzív edzésen teljesen normális, de ha csak illegeti magát, cseverészni jár be, akkor páváskodás.
2019. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak fotózgatni megy le az illető a terembe akkor igen az,viszont ha komolyan edz akkor nem.
2019. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
76%
Miért lenne az? Sportcucc, ha sportol benne akkor az arra van.
2019. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy fentebb irtak, +1.


Ez nyilvan csak amit en lattam, de nalunk a teremben egy embert lattam rovid poloban/sportmelltartoban, na o csak mutogatni ment le.

Akiket meg tenylegesen edzeni lattam, azok normalisan fel voltak oltozve, pedig nekik lett volna mit mutogatni, nokent is elismerem.

2019. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
A sportleggings szerintem teljesen oké, én is abban edzek. Kényelmes és nem zavar a mozgásban, kellően rugalmas az anyaga. A sportmelltartót viszont edzőpóló alatt hordom csak. Egyrészt másokat zavarhat ha csak abban lennék, másrészt higiéniai szempontokból sem teljesen jó, mert az izzadság így egyből a gépekre, eszközökre folyna. Nálunk az edzőteremben ki is van írva hogy csak simán sportmelltartóban nem lehet bemenni. Bent a teremben pedig mindig vannak a pultnál alkalmazottak, így rá is szólnak az emberre ha nem úgy van felöltözve.
2019. márc. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes ez az oldal mert én úgy ismerem,hogy valaki kír egy kérdést és a többiek válaszolnak.

Ezekben a válaszokban lehetnek negatív szavak,mondatok illetve pozitívak.


Én negatív választ írtam és érdekes módon törölték!

Ha részrehajlás van akkor mi értelme van az oldalnak????


Lássuk akkor mégeegyszer a válaszomat!


Ez a szerelés közönséges,izlestelen amit “egyszerübb” lányok szoktak viselni valóban magamutogatásból!


Nem értem hogy ilyen esetekben miért nem vesznek a nők példát a fiúktól ruhaviseletekből és miért nem jó nekik a rövidnadrág poló sportcipő kombináció!?

2019. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, lehet, hogy csak paraszt módon fogalmaztad meg a válaszodat, ami szemet szúrt valakinek, az adminjainknak, a jóistennek, válassz valamit :D Tiéd is egy vélemény, én el tudom fogadni.


Köszi az eddigieket lányok-fiúk.

2019. márc. 16. 18:05
 9/10 A kérdező kommentje:
*valakinek = valamelyik felhasználónak
2019. márc. 16. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Amit kapok azt adok!


Ezért volt paraszt a megfogalmazásom..

Ezzel próbálom ellensúlyozni a részrehajlást!

2019. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!