Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, szűk csőnadrág alá...

Fiúk, szűk csőnadrág alá milyen alsógatyát vesztek fel?

Figyelt kérdés
Nekem a sztreccses boxer szára is folyton felcsúszik, hordjak inkább fecskét? Ti hogy szoktátok?

2019. márc. 16. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Tangát
2019. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Fecskét.


F/42

2019. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, ha vetkőzni kell lány vagy olyan fiútársaság előtt, ahol a boxer a norma, minden másra prüszkölnek, gáznak tartják, akkor én is felveszem a boxert. Normálisabban mutat abban mászkálni, mint egy ilyen pôcstartóban. De ha úgy se látja aznap senki, akkor alapból fecske van rajtam, milliószor kényelmesebb és normálisabb. Pláne ha már nyárias az időjárás. Télen talán még elmegy... Számomra olyan zavaró érzés egy boxer, mintha valami harisnyát vennék alá. Eleve fél számmal nagyobb farmer lenne az ideális, hogy normálisan elférjek benne. Nem, nincs szükségen plusz textíliákkal kipárnázni magamat, nem vagyok már annyira vézna gyerek.
2019. márc. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Férfi tangát, mert a boxer rohadt kényelmetlen, a fecske meg nem tetszik.

Én más kedvéért sem veszem fel sem a boxert, sem a fecskét. Ezt úgy értem, hogy ha pl át kell öltöznöm társaságban, mint ahogy az előző is írta.

A lányoknak meg eddig mindig bejött a tanga. :) Fiatalos, vagány, és kényelmes is. :)

2019. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

3.

Te még alul is másnak öltözöl mégha nem is kényelmes?


Szánalmas..

2019. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En fecsket veszek fel ala vagy nyaron tangat
2019. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én csak tangát évek óta. Tök mindegy, hogy tél vagy nyár van. Nekem ez a kényelmes. :)
2019. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fecskét.
2019. máj. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Boxert
2019. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Feszülős Boxer
2019. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!