Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, szűk csőnadrág alá...

Fiúk, szűk csőnadrág alá milyen alsógatyát vesztek fel?

Figyelt kérdés
Nekem a sztreccses boxer szára is folyton felcsúszik, hordjak inkább fecskét? Ti hogy szoktátok?

2019. márc. 16. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tangát.

De nem csak szűk farmerhoz, hanem máshoz is.

2019. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én úgy hallotam hogy nem szoktak alá venni alsógatyát, pont azért mert szűk fazon és igen fel gyűri az alsógatyát.
2021. jún. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért farmert hordani alsógatya nélkül nem valami kellemes, próbáltam már. Persze boxerral is ugyanúgy borzalmas ahogy felcsúszik. Viszont fecskével és tangával teljesen jó, én a tangára szavazok, évek óta hordom és teljesen bevált.
2021. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván mindenkiénél máshogy van, kinek mi a kényelmes én pl bővebb lazább farmer nadrágokat hordok azokat szeretem, pl én meg a farmert alsógatya nélkül veszem fel, hozzá szoktam hogy nekem az alsógatyával együt nem megy, de minden más nadrághoz fel veszed csak a farmerhez nem tudok.
2021. jún. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!