Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pulcsijaim kidörzsoli...

A pulcsijaim kidörzsoli nagyon nagyon a hátizsákom, és totál bolyhosak lesznek. Milyen hátizsák nem csinálja ezt, vagy mit lehet kezdeni ilyenkor a pulcsikkal? Nagyon használtnak néznek ki igy sajnos.

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Biztos durva anyagból van a pántja a hátizsákodnak, azt tudom javasolni, vagy vegyél olyat ami finomabb anyaggal van borítva, vagy ragassz rá egy puha anyagot.
2019. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem szivacsos a hátpánt belseje az enyémnek és nem dörgöli ki.

Van egy műbőr táskám is, az is elég fonom ahhoz, hogy ne bántsa a ruháim.

2019. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oo az enyém ilyendurva hálós... akkor ez lesz a baj... köszi, hogy írtatok! :)
2019. márc. 17. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez minden hátizsák és válltáska velejárója. A pánt egyszerűen dörzsölődik a ruha anyagához, amit így ki fog bolyhosítani. Természetesen az pánt anyaga és textúrája is befolyásolni fogja, hogy ez milyen gyorsan fog megtörténni, de ezt elkerülni csak kézitáskával tudod.
2019. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#4-es, nekem sosem volt kézitáskám, utálom. Hátizsákot hordok, és ha finom anyagból van és jó minőségű, nem teszi tönkre a ruhát. Nekem még egyet sem tett tönkre.

Ha a hátpánt jól be van állítva, se nem túl szorosra, se nem túl lazára, akkor nem dörgöli attól ki, mert hozzáér a ruhához.

2019. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!