Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a Daniel Klein...

Szerintetek ez a Daniel Klein óra mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy arany színű karórát, ami nőies, egyszerű, nem csicsa, bumszli.

Erre gondoltam, de nem vagyok otthon egyáltalán a márkákban. Ez az ár fölé nem mennék.

Ciki, vagy rendben van ez a márka a köztudatban?


A másik, ami felmerült bennem, hogy mindennapos használatra szeretném.

Par hét után le fog kopni a belső részről a színe, vagy azért az nem valószínű?

Ha lekopna mégis, ez benne van az 1 év garanciában, visszavihetem?


Köszönöm a segítségeteket.


[link]


2019. márc. 19. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsó divatóra. Kopni biztos fog, a minősége átlagos. 2000 forintos Myota szerkezet van benne, nem egy nagy szám. Pár évig lehet hordani.
2019. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éve van egy ilyen márkájú, arany színű órám. Egyelőre jól bírja, de vigyázok is rá, mert egy szép órámat már sikerült eltörnöm. De a kezem szokott izzadni és egyelőre nem látszik rajta kopás. Szerintem megéri az árát, mert szép, nem gagyi hatása van. (Volt sok pár ezres órám is, szóval van összehasonlítási alapom) Szerintem van olyan jó, mint a Daniel Wellington. Azt valószínűleg csak azért árazzák fel, mert jó a reklámjuk és felfuttatták a márkát vele, különben minőségre hasonló lehet az is.
2019. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és majdnem mindennap rajtam van reggeltől estig, szóval nem kímélem. :)
2019. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés, én decemberben kaptam egy hasonló arany színű DK órát. Imádom. Azóta is működik, minden rendben van vele, naponta hordom, nem kopott sehol. Talán egy picit meglazult, de azon lehet állítani. Előtte nekem is gagyi márkátlan karórám volt, az 2 hónap utan megallt, elvittem szervizbe is, utana mukodott ideig óráig de újra megállt. En meg vagyok elégedve evvel a márkával.
2020. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!