Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 80H vagy 85H melltartót max...

80H vagy 85H melltartót max 4500 forintért valahol? Ami nem nagymamás és van benne egy vékony szivacs.

Figyelt kérdés
Nincs pénzem ennél drágább melltartókat venni, de ami megy a neten az kész vicc. Más 1500-2000 forintból letudja én meg jobb esetben fizethetem a háromszorosát. Ami a bonprixen van az jól néz ki a képen, de amúgy nem valami csinos darab a valóságban.
2019. márc. 19. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kínaiban találtam 2000 Ft-ért ilyen kisebb körmérethez nagy kosaras melltartókat,bár nem tudom ahol laksz ott milyen a felhozatal. Nekem 75DD kosaras kell, máshol ilyet szó szerint csak aranyárban adnak. Igaz, a választék nem túl nagy, de egyik sem volt nagymamás. Talán még a Tesco F&F részlegén szoktak lenni elvétve nagyobb méretválasztékban melltartók, esetleg ott nézted már?
2019. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kínaiban a maximum méret, amit ismernek az a két DD, de nekem az kicsi. H-nál kissebb nem jó. A tescot még megnézem. Két-három éve amikor néztem ott az E volt a legnagyobb, de az is kicsi.
2019. márc. 19. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Tescoban G a legnagyobb. De elvileg egy 85G-s kosara ugyanakkora, mint egy 80H-sé; illetve egy 90G-sé akkora mint egy 85H-sé. Ha nagyon nincs jobb, akkor meg lehet próbálni beszűkíteni azt, ami van... :/

Turiban lehet esetleg kifogni, vagy Vaterán. Bár nekem elég a G-s és mióta a Tescoban ezek megjelentek, már nem Vaterázok.

Most az Astratex nevű weboldallal szemezek még, de ezek valamivel drágábbak, mint amit írtál.

Ha netán külföldön jársz, és van M&S, oda nézz be.

2019. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán járok külföldre, de a tescot mindenképpen megnézem. Eddig az astratexről rendeltem, de most a keretemből nem tudok onnan venni. Én ajánlom amúgy, ha van rá pénzed. Érdemes azt a méretet venni amit ajánl a méreteid alapján. Egy melltartójukban sem csalódtam. Két évet kibírnak úgy is, ha mosógépben mosod őket. Nagyon jó a tartásuk.
2019. márc. 20. 10:54
 5/5 qborka ***** válasza:

Turi.

A bonprixesek tényleg nem túl jók. Máshol ennyi pénzből nem lehet olyat kapni, ezekben a méretekben ,ami tart is.

2019. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!