Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek gipszben van a lába,...

Akinek gipszben van a lába, az hogyan próbál normálisan öltözködni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nyáron volt, így ez nem okozott gondot, viszont szégyelltem amikor levették a gipszet, olyanra kinőtt rajta a szőr :)))
2019. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó 4 éve volt a lábam begipszelve lábfejtől majdnem a térdemig. Szerencsére voltak bő melegítőim amit simán rátudtam venni így nem volt ebből probléma.

Amikor meg itthon voltam és meleg volt simán szoknyát vettem fel, mert nekem így volt a kényelmes.

2019. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A második válaszadóval teljesen egyetértek. Én is így oldottam meg. Nekem combtőig volt gipszem nem volt egyszerű.
2019. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már minden évszakban volt eltörve lábam. Mostanság nem divat de muszáj felvenni bővebb szárú gatyát mert a skinny naciba nem fér bele a gipsz. A lábfejemre meg ráhúztam fekete zoknit és alul kivágtam annak a saroknak vagy mi a fenének. Szerintem is inkább valami melegítőt hordj addig.
2019. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon, 31/N vagyok és irodában dolgozom. Egyenlőre a harisnyámat vágtam ki a járósaroknál és szoknyában dolgozom. Melegítőben nem jelenhetek meg emberek között.
2019. márc. 20. 14:20
 6/7 anonim válasza:
Ha van bőszárú nadrágod (legalább 20cm) az lehet hogy jó. Nylon harisnyát ki tudtál vágni?
2019. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha, simán 60 denes, feláldoztam rá.
2019. márc. 22. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!