Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet koreai/kínai/japàn...

Hol lehet koreai/kínai/japàn stílusú ruhàkat venni?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne rendelèses legyen.Max akkor ha jó minőségű és olcsó a termék illetve a szállítás is.Budapest közelében lenne jó.Elore is köszi :)

2019. márc. 31. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz koreai/kínai/japán stilusú ruhákon? Hagyományos viseleteket, kimonót, hanbokot, vagy mai ázsiai divatirányzatoknak megfelelő ruhákat?
2019. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten a japán sulis ruházat érdekelne hogy hol lehet olyasmit beszerezni
2019. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ulzzang illetve a mai divatstílus érdekelne :)
2019. ápr. 1. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyasmit bármelyik H&M, Tally, Bershka meg ilyen üzletekbe be tudsz szerezni a szájmaszkot kivéve.
2019. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem is inspirál az öltözködésemben az ázsiai divat, nem egy az egyben így öltözködöm, de vannak dolgok, amiket átvettem, mert stílusosnak találtam. Gyakorlatilag bármelyik üzletben lehet ilyesmi stílusú ruhákra akadni, a hangsúly inkább azon van, hogyan kombinálod a ruhákat.


De ha konkrét dolgokra vagy kíváncsi, én ilyen tipikus galléros-masnis pulcsit pl. kínaiban szereztem be, farmernadrágot, farmerdzsekit turkálóban érdemes keresni, ott lehet ilyesmi retro darabokat találni, ami nagyon megy most ázsiában.

De igazából át is alakíthatsz dolgolat. Én otthon megtaláltam anyukámnak egy régi farmerját, elvágtam a szárát, tökéletes rövidnadrág lesz a nyárra. :)

2019. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én a yesstyle oldalt ajánlom neked. 35 dollár felett ingyenes a szállítás, valamint európából küldik a ruhákat, hogy vámmentes legyen. Rengeteg márka van, kínai, japán, koreai is. A koreai és a japán márkák jóval drágábbak, minőségre lehet, hogy vannak jobbak, de néhány olcsó kínai márka is megüti azt a szintet. Én eddig nem csalódtam :)
2019. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen tapasztalataid vannak a Yesstyle oldalról kapcsolatban?Én nézegettem de nem tudom milyen a minősége?Ide Magyarországra mennyi a kiszàllítàs?:) előre is köszi <3
2019. ápr. 6. 15:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Illetve valaki tud a Haulliday nevű oldalról véleményt mondani:)?
2019. ápr. 6. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak jók:) Rendeltem már ruhát, farmert, felsőket, cipőket. Érdemes az értékeléseket nézegetni.

A szállítás olyan 10-11 dollár lehet, ezért érdemes 35 dollár értékben vásárolni, akkor teljesen ingyenes. Nincs veszélye a vámnak sem.

2019. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogyan komponàlhatok össze úgy ruhàkat hogy kicsit koreai stílusú legyen?Ti hogyan szoktàtok összeállítani?Nekem inkább barna bőröm van mint fehér és vannak színek pl:rozsaszin amik nem àllnak jól (szerintem).
2019. ápr. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!