Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszenek nektek a...

Hogy tetszenek nektek a chanel kosztümök?

Figyelt kérdés

Én imádom őket, gyönyörűek, fehér, fekete, rózsaszín sokféle változatban tetszenek.


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



2019. márc. 31. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szépek. Nekem is nagyon tetszenek, és ha olyan munkám lenne, (és lenne rá pénzem :D ), akkor szerintem vennék is, de jelenleg hiába öltözök elegánsan, ezt túlzásnak érezném.
2019. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon 90-es évek. És szerintem keveseknek áll jól.
2019. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszenek. Nem most van itt az a pont az életemben hogy ilyeneket vegyek, se pénzem nincs, se alkalom ahova indokolt volna felvennem, már a H&M-es blézereimben is én vagyok a legtúlöltözöttebb általában.

De ha egyszer odáig jutok, boldogan öltöznék így.

2019. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Bocs, de nekem egyáltalán nem tetszenek. Az egyszerűbb, nőiesebb szabású, nem feltűnő (színben, mintában, díszítésben) kosztümöket szeretem. Nekem ezek túl "dámásak".
2019. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

1-2-t leszámítva nekem nem tetszenek. Az utolsó szép (bross nem kéne rá).

De az első "kardigán" (mert ez nem egy kosztüm) olyan, mintha nagyanyám levetett, kinyúlt felsője lenne.

2019. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem kardigán, ez ugyan az ami az 5. Képen is van.
2019. ápr. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!