Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek erre érvényes a 2...

Szerintetek erre érvényes a 2 év garancia /szavatosság? Kép lent

Figyelt kérdés

KB. Novemberben vásároltam a ccc-bol egy bokacsizmat, amit összesen talán hordtam 2-3hetig,mert hideg is volt, illetve kényelmetlen. Most pakolom el a téli cipoim és a sarkán egy törlést fedeztem fel.

( [link]

[link]

Szerintetek vigyem vissza? Meg sosem jártam így, illetve nem vittem meg soha semmit sem vissza.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 1. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbát megér, de szerintem semmit nem fognak csinálni vele. Használatból eredő hiba.
2019. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon durván 1honap használattól szabad ilyet neki? 😱😱
2019. ápr. 1. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hogy nagyon sok reklamáció van a ccc felé,pont a minőség miatt. A garancia se működik valami jól,próbáld meg visszavinni.
2019. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, azzal nem vesztesz semmit, de attól tartok, úgyis találnak rá magyarázatot, miért a te hibád. Rengeteg CCC-s cipőmmel megjártam, egy év után elferdült, meglazult a sarkuk, felfoszlott a bélésük, stb. A legutóbbit alig hordtam párszor, amikor szétment a belseje. Anyukám megoldotta, és jelenleg is hordható, de megfogadtam, sose veszek ott cipőt többé.
2019. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

Nekem eddig semmi negatív tapasztalat nem volt, ezt leszamitva.. Nekem kényelmesek a cipők, ami egy fő pont 😊

2019. ápr. 1. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ha még 6 hónapon belül vagy, semmi vesztenivalod. Max fel óra az életedből.

Szerintem ezzel semmit nem fognak kezdeni. Az hogy 1 hónapot hordott nem számít, a vásárlás dátuma számít az meg majdnem fél éve volt. Vagyis fel év hordasnak számít.

2019. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!