Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Francia vagy tangát...

Lányok! Francia vagy tangát hordtok?

Figyelt kérdés

Én inkább franciát. Én abban jobban érzem magam. Nem vág be, viszont szexi is. A barátaimnak eddig tetszett.

Sok lányon látok tangát, annyira elterjedt. Hogy bírjátok?

19/L :D



2019. ápr. 2. 08:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Franciát vagy tangát*
2019. ápr. 2. 08:55
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mikor mit! van amikor a tanga jön be:) nekem nem vág be. Abból is a jót kell megvenni nem az olcsó szart.
2019. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
84%

Nem ettől függ, hogy szexi-e vagy sem. Mind2 nézhet ki jól is, meg szarul is, sőt még egy normál bugyi is.


Ettől még én inkább tangát látnék egy lányon.

2019. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanga. De nem csak pár csíkból áll. Azt hiszem, brazil tangának hívják. Ennél kényelmesebbet nem tudok elképzelni. Nem vág be. Hova vágna?

Francia otthon jó, aludni. Ruha alá túl nagy, átlátszik, meggyűrődik.

2019. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normál bugyit szeretem, vagy néha tanga. A franciával az a bajom, hogy általában közében van a varrás, így az bemegy konkrétan mindenhova. Most hogy eszembe juttatad ki is fogom szelektálni azokat.
2019. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanga

27

2019. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nap közben tanga, alváshoz francia bugyi.
2019. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Normál, nagy ritkán tanga, de abból sem a csipkés verzió. Lehet, hogy a csipkés szexibb, de egész napos viseletre szörnyű. Plusz ilyen típussal volt egy kis balesetem, majdnem nőgyógyászhoz kellett fordulni vele, úgyhogy azóta nagyon megnézem, mit veszek fel. Az egészségem fontosabb mint az, hogy szexinek érezzem magam.
2019. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

tanga

megfelelő méretű és fazonú így olyan érzés mintha ott sem lenne

2019. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!