Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pepcoban milyen minőségű a ruha?

Pepcoban milyen minőségű a ruha?

Figyelt kérdés
Feltűnően olcsó.
2019. ápr. 3. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A varrása nem rossz, szakadással még nem volt gondom. Az anyaga nem minden ruhának jó, már akkor lehet érezni amikor megfogod, de a legtöbb ruhára nem volt panaszom. Ajándékba gyerekruhát is vettem már,az is bírta a strapát.
2019. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ffi póló: Vettem egyet,egy mosás után hullámos lett a nyaka, kettő után már előnytelenül áll rajtam elől


ffi boxer: Egyik majdnem 1 év használat után is ugyanolyan, mint újonnak,másik meg pár mosás után megnyúlt. Ua. a márka, de két külön szabás. Sztreccs

2019. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfi pólók nyakáról én is ezt tapasztaltam. Hamar tönkremegy az a részük.

Más hibát nem találtam.

2019. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb minőségű de ki lehet fogni jókat azért. A gyerekruhak ár érték aránya feltűnően jó.
2019. ápr. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én felnőtt női bugyikat vettem ott. Botrányos. Kimostam és első felvételnél beleszakadt az ujjam. De kb mindegyikbe. Szanaszét szakadt már mind.
2019. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szar minőségű szinte minden. Annyira meg nem vagyok gazdag, hogy szarral kísérletezzek, ha 10-ből 8 ruha szétmegy, már veszteséges bármit is venni.
2019. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!