Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnatok ajanlani elegans...

Tudnatok ajanlani elegans ferfi ruhamarkakat?

Figyelt kérdés

Bejartam az osszes plazat es ruha boltot ahol nem csak trendi,szines csillogos villogos ruhak vannak,de nem talaltam normalis ruhakat.Olyat keresek mint pl a Fred Perry,sggapparel,Boss stb...

Az ar nem szempont.


2019. ápr. 6. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Armani---magas minőség
2019. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oke azt irtam,hogy az ar nem szempont,de nem vagyok Meszaros :D 1200$ egy puloverert ami meg noi is...


Azert koszi.Ilyenre gondoltam,bar az Armaninak eleg sok olyan termeke van ami eleg hivalkodo.

2019. ápr. 8. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Calvin klein,ralph lauren,mark&spencer ez utóbbin szinte sosincs márkajel
2019. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na ez a mark&spencer nagyon ott van.Pontosan ilyenekre gondoltam.Ha meg ismersz ehhez hasonlokat ne fogd vissza magad.Add ki magadbol :D

Koszi!

2019. ápr. 11. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Burberry, Clarks, Desigual, Diesel, Esprit, Fossil, Gap, Geox, Guess, Jack&Jones, Levi's, Next, Pepe Jeans, Pull and Bear, Saxoo London.


PRÉMIUM MÁRKÁK: Emporio Armani, Gant, Lacoste, Banana Republic, Polo Ralph Lauren, Napapijri, Scotch&Soda,

Tommy Hilfiger


SPORTMÁRKÁK: adidas, Asics, Champion, Columbia

Converse, ellesse, New Balance, Nike, Puma, Reebok, Skechers, Under Armour, Vans


A férjem szereti a Gant, Abercrombie & Fitch, Boss, Polo, Esprit holmikat. Középvezető egy multinál, általában business casualt hord - nincs minden nap öltönyben, nyakkendőben, de mindig ingben van, inkább lazább szabású ('félelegáns') nadrággal.


Még pár tipp:

[link]

2019. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

o_o


Ezer koszonet.Egy darabig valogathatok itt.

2019. ápr. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!