Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok olyan 30-40l-es...

Gryphon kérdése:

Tudnátok olyan 30-40l-es hátizsákot ajánlani ami nem szakad el nagyobb súly alatt? "Rendszeresen" hordanék benne kb 10kg-t.

Figyelt kérdés
Volt egy 34l-es Erima hátizsákom 4 évet bírt, és nem találok olyat ami jó lenne. Kezdek a túrazsákok felé kacsintgatni. Abból esetleg valamelyik Quechua, Kilimanjaro vagy Karrimor? Van ötletetek? 20e ft-nál nem szeretnék többet áldozni rá.
2017. dec. 12. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább vászon hátizsákban gondolkoznék a helyedben. Az strapabíróbb, mint a műanyagok. Gyenge pontjuk a vállpánt bevarrás, esetleg érdemes elvinni varrónőhöz, bőrdíszműveshez, hogy erősítse meg.
2017. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 4 évet kibírt, az nem rossz egyáltalán táskánál. Nem tudom mennyiért vetted, de ha pl feleannyiért mint ahogy most tervezed, akkor az újnak 8 évet kéne kihúznia, ami rendszeres használat mellett szvsz esélytelen.
2017. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5e ft-ert vettem a vateran :) sajna azelott es azutan sem volt olyan jo hatizsakom..
2017. dec. 13. 01:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt a fajta Erimat sajnos sehol nem talalom. Kulfoldi oldalakon sem..
2017. dec. 13. 02:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fjallraven. Kicsit 20 fölött van de sokat fog bírni.
2017. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!