Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltaró lenne jó nekem?

Milyen melltaró lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

Mell alatti bőség: 100

Mellbőség: 110

Most 85/B-s melltartókat hordok, viszont észrevettem, hogy a kosár része már nem jó, nem fér bele a mellem, a kerülete kényelmes, megfelelő. Van felragaszthatós, elől fűzős melltartóm is (nem tudom mi a neve) B kosarú, de az is kicsi már.

Az interneten talált mérettáblázat szerint 100/AA melltaró lenne jó nekem, de ezt hülyeségnek tartom.. A 85 kerülete nem szorít egyáltalán. Az AA kosárt megint nem értem, hiszen a B is kicsi és én olyan közepes mellméretnek látom a tükörben. 18/L Tud valaki segíteni? :(



2019. ápr. 6. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 100 a körméreted, akkor nem lehet jó a 85-ös melltartó.


Ha a hátpánt sehol sem szorít, és nincs a nyakadban, akkor a körméret jó.

Erre gondolok:

[link]


Tegyük fel, hogy 85-ös vagy.

Ezesetben 110-es mellbőséghez F vagy G kosárra van szükséged, szabástól, kialakítástól függően.

2019. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85C.
2019. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mell alatti bőséged biztos nem 100, valamit elmértél. A melltartó első számjegye mindig a mell alatti körméretet mutatja, ezért neked kb 85 cm vagy csak nagyon kicsivel több, de nem 100. 100/AA méretet azért adott ki mert 100 centit írtál. AA pedig azért mert 10 cm van közte.

12-14 cm különbség: A kosár

14-16 cm különbség: B kosár

16-18 cm különbség: C kosár

18-20 cm különbség: D kosár

20-22 cm különbség: E kosár

22-24 cm különbség: F kosár

24-26 cm különbség: G kosár


Ez alapján most mérd le újra és úgy számold ki :)

2019. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!