Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik tart jobban? Képekkel

Melyik tart jobban? Képekkel

Figyelt kérdés

A kérdesem az lenne, hogy csatoltam két képet hisz a szalagtűző balos ruhat már választjuk ki. Melyik tart jobban egy nagy mellű lánynak? Mindketto pánt nélküli, de az egyiknek 1 fűző van q közepén, a másiknak 2 q két szélén..

[link]

[link]



2019. ápr. 10. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok csak díszek.
2019. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Csak dísz szerintem is. Különösebb tartast ne remelj.

A közepén fűzős amúgy inkább... És jobban is néz ki.

2019. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első szebb, de egyik sem tart jobban, hisz cipzáros.

Mindenképp vegyél alá pánt nélküli melltartót, ha elég szoros a ruha és nem lóg a melled nagyon, akkor az így meg is tartja.

(Szintén nagy mellem van, tapasztalat)

2019. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem tart. Keress valami szééééép acélmerevítős fűzőt és az majd fog tartani. Persze ha befűzöd a fűződet és egy idő után kicsit szorosabban be tudod fűzni a derekad, érdemes majd a ruhát is hozzá alakítani, úgy nagyon szép lesz :-)

Ha rendes fűzőt fogsz alá venni, egy kicsit szoktasd hozzá magad. Egyre több ideig legyél benne. Amúgy is be kell törni az új fűzőt, az is eltart egy darabig.

2019. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!