Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki egy héten kétszer felvenn...

Ciki egy héten kétszer felvenni ugyanazt a felsőt suliba? Nem egymást követő napon, és más nadrággal meg cipővel.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 19:40
 1/7 anonim válasza:
10%

Fiú vagy vagy lány? És hány éves?


Fiúként nem hiszem. Lányként talán. De csak mert kicsit jobban adnak a divatra.


Nem mellesleg nekem volt olyan hogy egy hétig voltam ugyan abban a ruhában. (Persze alsót cseréltem és fürödtem is.) Amíg nem éreztem rajta az izzadtság szagot addig hordtam.

2019. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem izzadtál bele akkor nem gáz. Amúgy ha nem egymás utáni nap veszed fel simán mondhatod, hogy kimostad, ha valaki bele szándékozna kötni.
2019. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ha pihen pár napot és kiteszed átszellőzni, akkor semmi gond. Egy viseléstől ⇛általában⇚ nem lesz koszos, a túl sok mosás pedig csak roncsolja az anyagot.
2019. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Miután én minden felsőmet (pólók, bodyk, blúzok) minden viselés után kimosok, fel szoktam venni ugyanazt egy héten kétszer. Amugy meg senki foglalkozik ezzel.

Én még eléggé megfigyelem a környezetem, de nem tudnám felidézni, melyik csoporttársam melyik nap mit viselt. Na, más még annyira sem tudná az enyémet, mert negyedennyire sem foglalkozik vele.

2019. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én simán felveszem. Nem szoktam egy felvétel után mosni, nem izzadok bele általában, és jó minőségű pamut cuccaim vannak.
2019. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A tiniket mondjuk nem értem ilyen szempontból, nálam volt olyan mikor egy hétig hordtam ugyanazt a farmert, és bizony megszóltak érte. Holott a farmert igazából havonta kéne mosni. Pólót én mosás nélkül nem veszek fel többször amúgy, max pulcsit.
2019. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Én is szoktam úgy.



22/nő

2019. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!