Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Kankenbe tényleg minden...

A Kankenbe tényleg minden belefér?

Figyelt kérdés
Olvastam eddig hideget-meleget. A lényeg, hogy napi 7-8 órám van, amikhez legtöbbször 2-3 tankönyv és 1 füzet is társul. A kérdés, hogy ezekkel, üveggel, kajával, viszonylag nagy tolltartóval beleférek a 16 literes Kankenbe? Ha nem, milyet érdemes rendelnem? Sürgős!

2019. ápr. 10. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, minden tantárgy 2-3 könyvet, 1-2 füzetet foglal magában. Illetve A4 és A5 méret vegyesen.
2019. ápr. 10. 19:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én abból kiindulva, hogy láttam már ilyen táskát, nem hinném hogy beleférnének a cuccaid. Szerintem tényleg pici, én sokszor épp hogy elférek egy nagy hatizsakban, mert azért 2-3 vastag könyv, egy literes víz kaja stb. elég húzós..

De csak tipp pontosan nem tudom.

De ha nem jó, helyette mondjuk egy adidas, puma, nike táska biztos elég nagy

2019. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Liter alapján sosem tudtam jól megtippelni, hogy az látványra mekkora lehet, úgyhogy ebben a részében nem tudok segíteni. Esetleg keresd meg a szélesség x magasság x mélység centiket, ahhoz már jobban lehet viszonyítani. Vagy nézz meg egyet élőben, ha van olyan üzlet a közeledben, ahol árulnak.

A formája jól kihasználhatónak tűnik, de a pántja nem valami praktikus. Nekem 10 kg is volt a hátizsákom, ha bepakoltam mindent egy hosszabb napra, ez biztosan vágná a vállam. Nekem ilyen típusú táskáim voltak középsuliban:

[link]

Tudom, most a kanken a divat. Ennek viszont nagyobb az űrtartalma, és sokkal egészségesebb a hátnak, kényelmesebb a hát és a pánt kialakítása is. Most nem a Budmilt akarom reklámozni, sokan gyártanak még ilyen fajtát.

2019. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nagyobb változatot is néztem, az talán kevésbé kockázatos.
2019. ápr. 10. 21:57
 5/8 A kérdező kommentje:
A sulimban nem olyan elterjedt, pár felsőbb évesnek van azt hiszem classic, szóval hátha ők is beleférnek:D
2019. ápr. 10. 21:59
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem érdemes. Plusz kezd elég tömeg lenni, de ez ízlés kérdése, hiszen nekem is van. Napi 6-8 órám van, átlagos mennyiségű cuccom, és nem férek el benne kényelmesen. Például ha van egy nagyobb kulacsod, ne is álmodj arról, hogy bele fog férni a tartóba. Fél literes műanyagpalackot hordok magammal emiatt. Az első kiszseb semmire sem elég, a kulcsom és a telefonom teljesen elfoglalja az összes helyet benne. A belső rész meg igen kicsi. Ha valami igazán jót szeretnél, ami divatos is, akkor az eastpak táskáit és a jansportot ajánlom. Ugyanolyan artsy stílus, olcsóbb, de jobban elférsz benne. Remélem, tudtam segíteni.
2019. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hello:) nekem is szintén általában 6-7 órám van de nekem napi szinten 5-6 tankönyvet+ a füzeteket kell vinnem, nekem minden elfér (az igaz hogy egyszer elszakadt a pántja de mondjuk az enyém nem igazi de azóta meg lett varva és semmi baja:)) szóval ha eredetit/után gyártottat akarsz venni én minden féleképpen csak ajánlani tudom :3
2019. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod, meg mindenki válaszát, azóta negvan a Kankenem, és elégedett vagyok vele. Illetve sokszor nem is kell az összes cuccom, pl dolgozatnál, vagy ha az adott témakörhöz nem kell pl munkafüzet, atlasz. Amúgy nem vészes, néha kicsit jobban bele kell nyomni a dolgokat, és meg sem érzem a súlyát, pedig előző táskám is ilyen nehéz volt cuccokkal. Illetve, ha belefér valakinek aki venni akar, ajánlom a vállpántot amit direkt erre készítettek, ha féltek attól, hogy vág a vékony pánt. :)

2019. máj. 5. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!