Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Imádom a Szex és New York...

Imádom a Szex és New York Samanthájának stílusát, szeretném "lekoppintani" a stílusa jellegét, de mivel 20 év alatt vagyok, nem hordhatok kosztümöket. Nincs ötletetek? Nagyon megköszönném! (:

Figyelt kérdés

Pl, hogy nyáron illetve télen milyen darabokat hordjak. (nemsokára megyek vásárolni, és már célirányosan szeretnék menni)

Tudom, hogy ő gyakran van kosztümben, de hát azt nem vehetek fel suliba. (Egyébként 18 éves vagyok :)

Nagyon szépen köszönök minden segítséget!! :)


2010. júl. 4. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
személyiségre is olyan vagy mint ő?:P
2010. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik női magazinban (hirtelen a Glamour vagy a Joy jutott eszembe) volt egy ugyanilyen cikk, hogy fel volt sorolva egy csomó ruhadarab, amivel le lehet koppintani a Szex és New York-os csajok stílusát. Vagy a júniusi, vagy a júliusi szám lesz az :)
2010. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Személyiségre. Hmm, hát eléggé hasonlítok rá így belegondolva, de azért annyira nem vagyok szélsőséges mint ő :) De igen bizonyos dolgokban hasonlítok rá :)

Igen igen megvettem azt az újságot is :) Csak azt nem tudom, hogy suliba, később hogyan alakítsam ezt a stílust hordhatóvá :)

Köszi ;)

2010. júl. 4. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Köttesd el a petevezetéked először. Ez az én tanácsom.
2010. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezen a linken találsz Samanthás outfiteket:)

2010. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm (L)
2010. júl. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!