Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz egy férfin az...

Szerintetek gáz egy férfin az oldaltáska?

Figyelt kérdés
Leginkább bulizáshoz és kisebb kiruccanásokhoz kéne. Szerintetek nagyon gáz? És ha igen, akkor alternatíva a cuccok tárolására?

2019. ápr. 13. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen oldaltáska? Ez a kérdés így kb. annyira pontos, mintha azt kérdeznéd, gáz-e nadrágot felvenni, csak azt nem mondod meg, hogy csillámos rózsaszín pïcsagatya vagy egy klasszikus szabású indigó farmer.
2019. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kisebb típusú. Mint a filától az a kicsi. persze igényesebb kivitelben. Nem tudom jobban körülírni
2019. ápr. 13. 18:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Amit a másnaposakban homártasinak hívtak. Lehet így körülírhatóbb :D
2019. ápr. 13. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Sportmárka helyett inkább valami ilyen irányba nézelődnék:

[link]

Ez sokkal rugalmasabb. Ugyanúgy megy casual stílushoz, mint formálishoz. Plusz egy ilyen táskának a presztízse is nagyobb, mint bármelyik sportmárkás táskának, amivel emeled a státuszod.


Még egy előnye, ahogy ez a táska öregedni fog. Ha ápolod a bőrt, a használattól még jobban is fog kinézni, ha komolyabb baja van, javítható. Egy ilyen 20 évig táska marad. A sportmárkás 100% műszál vagy műbőr meg szemét lesz, amint egy kicsit megkopik.

2019. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Igen az!

Nem tudtad,hogy egy férfin poló,farmer,sportcipőn kívűl minden gáz és meleges.

Elég csak itt olvasni a kommenteket, nem én találom ki.

2019. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Bulizáshoz minek táska?
2019. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt..barátom folyamatosan a farmer/nadrágzsebében hordta az iratait, pénztárcáját, telefonját. Kétszer zsebelték ki, kétszer esett ki a telója így...na ez a gáz.
2019. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért szerinted táskából nem tudják kilopni a cuccokat? Nekem ha nincs a telefon a jobb zsebemben, a tárcám meg a bal zsebemben, azonnal észreveszem, annyira megszoktam.
2019. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!