Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dukai Regina mennyire képmutat...

Dukai Regina mennyire képmutató már?

Figyelt kérdés

Ez a képe csapta ki nálam a biztosítékot:

[link]


Röviden: ő lett a H&M Conscious márka arca, ami a ruhák újrahasznosításáról, a fenntartható fejlődésről "szól".

Elregéli, hogy őt a nagymamája megtanította a szemét újrahasznosítására, a ruhák újrafelhasználására, stb. A nagyiról még el is hiszem, hogy ennek megfelelően él, de Regina??


Árulja a vacak minőségű (pár használat után tiszta bolyhos az egész anyag, már az első mosás előtt!!), vacak anyagú fast fashion sz*rjait, minden nap más ruhában feszít, kétszer nem látni rajta ugyanazt a ruhát, az egész nő egy esztelen pazarlás!


Hogy van képe az újrahasznosításról és a Föld védelméről papolni az egyik legnagyobb ruha-szemetet generáló celebecskének? A pénzért ekkorát hazudni!!


2019. ápr. 17. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel? Ki lepődik meg azon, hogy a luxuscelebek képmutatóak? Sok éve így van már, nem kell velük foglalkozni.

Nálam most inkább a poliészterből készült ruha csapta ki a biztosítékot.... fúj.

2019. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Aztán szerinted ki a szar néz ilyeneket?:D

A HM egy rakat szar, túlárazott ócska cuccokkal amit bármely üzletben féláron, normálisabb kinézetben megkap az ember.

A celebek meg mindent reklámoznak amiből pénzük van. Nem az eszük tette őket gazdaggá hanem hogy nincs erkölcsük.

2019. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

#2

A H&M túlárazott? Most nem kötekedésből, hanem komoly érdeklődésből, hátha tuti tippet kapok: hol lehet náluk olcsóbban (1000-1500, akciósan 700 ft alatt) venni sima, mintamentes, 100%-os pamut pólót? Csak mert eddig ezt tök olcsónak gondoltam, felkeltetted az érdeklődésem.

2019. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Instagramon mi nem képmutatás? :) Ez csak egy reklám.
2019. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, megfogtad a lényeget, 2-es válaszoló:


"Nem az eszük tette őket gazdaggá hanem hogy nincs erkölcsük."


Ez teljesen így van szerintem is.

2019. ápr. 17. 10:38
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Oké most kiválasztottál valamit ami olcsó:)

Na és a többi? Farmert mondjuk 10 alatt nem igazán látsz az egész üzletben. Egy pulóver szintén ott van hogy 8.000+.

2019. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
6: Ez nem igaz. Van drágább is, meg olcsó is. Az H&M pont az az üzlet, ahol minőségben és árban is nagyon széles a kínálat.
2019. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

#6

Eddig mindig 10k alatt vettem ott farmert. Pulcsit nem tudom, ezer éve vettem utoljára, nem hordok ilyeneket.

2019. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Maga a Sugarbird is nagyrészt lopott "ötletek" alapján dob ki ruhákat, egy az egyben másolnak. Mit vártál.
2019. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem lopott otletek alapjan hanem konkretan ebayrol aliexpressrol rendelt cuccokat arul atcimkezve... van egy ismerosom aki sugarbird cuccokat is “varrt” (átcimkézte)
2019. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!