Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hogy védekezik az izzadság...

Ki hogy védekezik az izzadság ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem vagyok az a nagy izzadós fajta, de mindig van valamennyi testszagom, ha sprayt, vagy mást használok mégrosszabb, kinek miféle házipraktikái vannak ez ellen? Tudom-tudom fürdés, meg az alaphigénia megvan nyilván.

2019. ápr. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Étkezz egészségesen, mellőzd a gyorséttermi kajákat, chipszeket, cukros üdítőket és ne egyél állandóan zsíros, olajos húsos kajákat.

Tudod, az vagy, amit megeszel.

Persze, van, akinek hormonzavara van, amiatt izzadósabb.


Én egyszerű spray-t használok, de nem is vagyok nagyon izzadós. Viszont, ha izgulok, vagy előadok, akkor már egy kicsit jobban.

2019. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy. Az izzadás normális dolog, ezzel hűti magát a tested. Ha rendesen lezuhanyzol reggel, egy minimális spré és nem lesz szaga. De izzadni fogsz.
2019. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Próbálok normálisan étkezni, reggel is zuhanyozok, és kétféle dezodort kombózok, alapnak a CD golyós deóit használom, mellé pedig 1-2-szer felfrissíteni (meg az illata miatt) a Nivea "Fresh Pure" feliratú jázminos golyós deoját.

Emellett egész nap igyekszem elérni, hogy ne legyen melegem, hanem egy leheletnyit hűvösebb legyen a kelleténél.

Sajnos elég erős szagom van természetesen, és az alumíniumtartalmú, tehát valamit érő dezodoroktól fájdalmasan kihólyagosodik a bőröm mert allergiás vagyok rá, tehát túl sok opcióm nincs. :(

2019. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak természetes deok is utolsó nem tudok pontos márkát mondani de láttam már talán attól nem lesz reakciód.
2019. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az alap dolgok mellett (rendszeres tisztálkodás) én csak dezodort használok

viszont nem mindegy, hogy milyet, van ami nem jött be, többet ki kellett próbálnom, míg megtaláltam h nekem mi működik

neked is ezt ajánlom, szerintem azért mindenki talál olyat, ami neki segít ebben a problémában

pamut felsők is sokat segíthetnek, az jól szellőzik és nem izzadsz bele annyira


házi praktikát nem próbáltam, de hallottam olyat, hogy van aki gyógynövényes teát ivott ellene, vagy szódabikarbónával dörzsölte be a hónalját vagy zellerszálat rágcsált

nem tudom mennyire használ a valóságban, ez vmi videóban volt és ott ezeket említették

2019. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!