Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri egy Vans...

Szerintetek megéri egy Vans Old Skool?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy szeretnék venni egy Vans Old Skool-t, de kétségeim vannak a cipővel kapcsolatban, mivel nem volt még soha Vans cipőm.

Attól félek, hogy a talpa hamar eltörne esetleg, az anyag kiszakad, vagy leválik a talpa.

Mindennapi használatra alkalmaznám.

Vagy akkor inkább megéri egy pro?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. ápr. 19. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint azt ismerősi körömben tapasztaltam, a cipő strapabírása nem arányos az elkért árával. Hamar szétmegy.
2019. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ki kell probalni es ha tetszik es kenyelmes is akkor megeri. Ha barmivel gondod van, akkor pedig nem eri meg.
2019. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Összességében, tehát minden szempontot figyelembe véve necces a dolog, bár nekem is van, és imádom. Noha egy őrült nagy klasszikus, és szerintem egész jól is néz ki, és szinte bármivel felvehető, de elég hamar kezd szétmenni, bár aztán meg még egészen sokéig húzza. Szerintem az a titka, hogy nem szabad egyetlen cipőnek megvenni, és minden egyes nap használni.
2019. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallom, hogy mindenki panaszkodik, nekem több vansem is van, ebből a típusból kettő, gyepálom őket rendesen, és kb semmi bajuk nincs 2-3eve
2019. ápr. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem evek ota birja
2019. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz vétel, én viszonylag sokat nyúzom és még semmi baja (azon kívül hogy okosan világos barack színt vettem, amit lehetetlen tisztán tartani). De szerintem inkább akciósan éri csak meg.
2019. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tudom hogy nem most írtad ki, de hátha valakinek jól jön ez a válasz.


Tehát nekem 1 és fél éve van meg a vans old skool-om és egyszerűen semmi baja sincs, nincs kiszakadva, elnyűve sem, pedig minden nap ebben a cipőbe megyek mindenhova. Nekem eddig ez a cipő tartott a legtovabb a többi cipőim max fel évig bírtak. Úgyhogy ha nekem ez a cipőm már teljesen káosz lesz akkor biztos hogy vans-etrl fogok venni.

Higyjétek el hogy nem kimelem a cipőt semmitől sem :D

2019. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lassan egy éve tettem fel a kérdést és igazából már ki is ment a fejemből :D

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Egyelőre szerintem maradok a mostani cipőimnél, ha váltásra kerül a sor, számba veszem a vans-et is.

2020. aug. 7. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!