Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, mennyire vagytok...

Srácok, mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Otthon, suliban, nyilvános helyen?
2019. ápr. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Indokolatlanul nem szoktam és nem is szeretek vetkőzni, de ha a szükség úgy hozza, akkor nem zavartatom magam, átveszek egy pólót, egy nadrágot. Nálam viszont nincsen különbség a felsorolt három helyszín között, otthon sem szeretek (fél)meztelenül tartózkodni, a fürdőben öltözök át. De nyáron nyilván félmeztelenül dolgozok kint, hogy legalább akkor érjen a nap.
2019. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erdekes modon otthon szegyenlos vagyok.


Amugy mashol egyaltalan nem. Oltozokben, uszodaban vagy barhol siman atoltozok barki elott, nem zavar.

2019. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szégyenlősnek tartom magam, de olyan helyen, ahol más is levetkőzik nem zavartatom magam. Tehát például öltözőben vagy strandon. Orvosnál is szemrebbenés nélkül levetkőzök ha kell. Viszont azt, hogy felöltözött emberek között akár csak félmeztelenül is legyek, nem igazán szeretem valamiért.
2019. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát, én annyira nem vagyok az. Otthon, barátok előtt simán elvagyok alsónadrágban, nyilvános helyen a félmeztelenség sem gond. Suli öltözőben meg persze, hogy látjuk egymást, és akkor mi van?
2019. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Jajj, a fiúkák aztán nagyon szégyellősek elég csak itt olvasgatni és szinte röhögőgörcsöt kapsz a hiúságuktól.

Íme néhány példa:

A “rövidnadrágjuk kizárólag térdig érő.

A strandnacijuk szintén addig ér és miért? Mert nehogy meglássa valaki a kis combikájukat!

Télen szintén tart a szégyenlőség inkább megfagynak mintsem harisnyát vegyenek inkább kényelmetlen szharokban kinlódnak minthogy komfortosban legyenek mert ők FÉRFIAK!

És hát a boxer alsó is nagyon kényelmes egy rövidnaci a hosszú alá mert az férfiasabb mint a fecske.

A lényeg hogy egymás fénymásolatai legyenek hogy egymásnak megfeleljenek! :))


Röviden ennyi!

2019. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha valaki nem úgy öltözik, ahogy te elvárod, akkor az szégyenlős. Oké.
2019. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!