Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti megvennétek egy cipőt,...

Ti megvennétek egy cipőt, amire évek óta vágytok, de nagyon tömeg?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem:) voltam énnis így 1-2 cipővel, tetszettek de a kezdeti áraik nagyon magasak voltak.. most már látom több helyen jócskán leárazva, viszont már elment a kedvem tőlük, valószínüleg azért mert minden második emberen ezek vannak:/:) inkább veszek egy jól bevált márkàt (amit szintén sokan hordanak) de kevésbe híresültek el “tömegcipőként” (converse, new balance, toms)
2018. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose volt pénzem szövetkabátra, pedig nagyon akartam, mindig pufi kabátom volt. Mikor aztán összejött egy, divatba jött, és mindenki abban járt, de hol érdekelt engem? Végre volt egy olyan kabátom :D Azóta vettem még hármat, más mintával.
2018. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, semmit nem veszek meg már úgy.

Több ilyen volt már sajnos

2018. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
53%
Igen. Sokáig kerestem egy normális vastag sarkú, csúszásmentes platformos magassarkút őszre és tavaly a H&M-ben találtam. Kb. 100 db volt belőle, tuti hogy rengeteg csajnak van de leszarom.
2018. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meg mindig szeretnem, igen
2018. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "nagyon tetszik" és a "tömeg" eddigi tapasztalataim szerint nálam sosem jár együtt. Szóval nem tudom. Ha neked tetszik vedd meg és tojd le, hogy tömeg-e vagy sem.
2018. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6, hidd el, egyszer divatba fog jönni (vagy már volt), és tömeg cucc lesz (vagy már volt) az is, amiben te most borzasztó egyedinek érzed magad.
2018. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, nem azért hordok bármit is, mert hű de marhára egyedi akarok lenni, és egy szóval sem állítottam, hogy annak érzem magam. De köszönöm a feltételezést.
2018. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!